• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Domy przy ul. Szpora

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
zakończona
metraż
120 do 140 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Budynki powstały w ramach rozbudowanej dzielnicy. Jest tu pełna dostępność szkół, punktów handlowych i usługowych oraz komunikacji miejskiej.

W ramach inwestycji powstał zespół 14 budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Zbudowane one zostały w dwóch zespołach, na które składa się w sumie 27 lokali mieszkalnych z garażami w bryle budynku. Każdy budynek będzie ma parter i piętro. Domy nie są podpiwniczone. Powstały na działkach o powierzchni od 301 do 684 m kw.

Na terenie posesji znajdują się dodatkowe miejsca postojowe oraz ogrodzone stanowiska do pojemników na śmieci. Nawierzchnia wykończona została betonową kostką brukową. Każda posesja jest ogrodzona.

W domach możliwy jest montaż kominka.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (4) 1 zablokowana

 • szeregowce

  Ile mozna budowac taki niewielki kompleks domkow,ktory notabene jest uciazliwy dla okolicznych mieszkancow.Balagan i pozywka dla niechcianych meneli,ktorzy z tego kozystaja.Obecny stan tej inwestycji nie napawa optymizmem.Zafoliowane budynki nie sprzjaja relaksowi okolicznych mieszkncow wiatry,ktore sa nad naszym pieknym morzem szargaja te folie i o ciszy przed domem to mozna pomazyc-nie mowiac juz o dziecach,krore nie moga spokojnie spac na poweietrzu.Trzeba na poczatku myslec w jakim czasie sie zakonczy inwestycje a nie liczyc tylko zyski.!!!

  • 8 5

 • Całkowicie zgadzam się z autorem wpisu pt. "szeregowce".
  Rzeczywiście, budowa idzie jak po grudzie. Mieszkam bardzo blisko i mam widok na postęp budowy. Na dzień dzisiejszy, (17.IV), nie widać możliwości zakończenia i przekazania kluczy posiadaczom tych "domów".

  Parę słów o negatywach samego pomysłu wybudowania w t y m miejscu szeregowca.
  Ten "barak", tak nazywają ten szeregowiec mieszkańcy sąsiednich budynków ul. Szpora - nie powinien w tym miejscu w ogóle być budowany. Tu nie ma warunków na żadną budowę.
  Tutaj był ładny fragment zieleni z widokiem na zbiornik retencyjny Madalińskiego. Ten fragment zieleni, jak i sam zbiornik i jego otoczenie, jest bardzo cenny dla mieszkańców dzielnicy Chełm.
  O tym, że mieszkańcom osiedla Chełm jest potrzebna zieleń, miejsca do rekreacji,
  to pan Prezes nawet nie pomyślał. Dla niego liczy się tylko "kasa".
  A że tam nie ma miejsca na żadną budowę świadczy fakt, że sprzęt i maszyny budowlane nie mają miejsca na manewrowanie, rozładunek materiałów. I miejsca na magazynowanie materiałów. Same prace budowlane odbywają się prosto z ulicy! ! Ponieważ odległość od ściany budynku do ulicy Szpora wynosi ok. 5m. No to jak może być inaczej.
  Traktor czy koparka stoi na ulicy i wykopuje ziemię pod fundamenty, kanalizacje...etc.
  Więc czy ktoś się liczy z utrudnieniami dla mieszkańców ul.Szpora?
  Oraz kierowców korzystających z ulicy?
  A nawierzchnia ulicy została zniszczona. Już nie da się jej przywrócić do stanu jaki zostawiła firma, która wybudowała to osiedle, (f-ma Wroński).
  Ta cała budowa to brak wyobraźni pomysłodawcy.
  A to powoduje:
  zniszczenie zieleni i miejsca widokowego, (utrudnienie dostępu do terenu rekreacyjnego 'Jar wilanowski', zb. Madalińskiego),
  uciążliwości dla mieszkańców ul.Szpora i niszczenie ulicy.

  • 11 2

 • szeregowce przy Szpora (1)

  Te szeregowce powinny być oddane do użytku we wrześniu 2017 r.

  • 3 0

  • Fund był gi

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

SM Chełm

58 302-45-32

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi