• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Domy w Baninie

Banino, ul. Ogrodowa

wróć do listy

Domy w Baninie

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do II kw. 2012 r. zakończona
sprzedaż
zakończona 
deweloper
lokalizacja
Banino, ul. Ogrodowa

Opis inwestycji

Domy w Baninie to oferta dla osób, które szukają podmiejskiego spokoju. Z ulicy Ogrodowej, gdzie powstaje inwestycja, jest zaledwie 7 minut do trójmiejskiej obwodnicy. Perspektywa zakończenia przebudowy ulicy Słowackiego oznacza także szybki dojazd do centrum Gdańska.

W pobliżu domów zlokalizowane jest przedszkole, szkoła, poczta, sklepy. Budynki usytuowane w cichej okolicy, niedaleko terenów leśnych.

Domy powstają w zabudowie bliźniaczej. Składają się z parteru i użytkowego poddasza. W części parterowej znajdzie się otwarta strefa dzienna z aneksem kominkowym. Na górnej kondygnacji powstaną 4 pokoje i duża łazienka.

Domy zostaną ogrodzone siatką z kutą bramą wjazdową i furtką. Za domem wybrukowany zostanie taras o powierzchni około 25 m kw.

Pierwszy etap inwestycji został oddany do użytkowania w 2011 roku. Domy zaprojektowała Autorska Pracownia Architektury Architekt Tomasz Golanko.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Opinie 1 zablokowana

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Chmara S.A.

Oferujemy tanie 1.799zł/m2 brutto mieszkania lub domy w
STANIE DEWELOPERSKIM. Do nieruchomości doliczona zostaje udcziwie cena za działkę według lokalizacji nieruchomości - Banino 170zł.
rozwiń
58 550-55-33

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi