• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Dwa Tarasy

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2015 r. zakończona
metraż
29 do 85 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
Polnord

Opis inwestycji

Dwa Tarasy powstały w ramach rozbudowanej dzielnicy, dzięki czemu dostępna jest tu infrastruktura konieczna do komfortowego życia (szkoły, przedszkola, opieka zdrowotna, punkty usługowo-handlowe). Także infrastruktura komunikacyjna, bo niedaleko stąd do tramwaju przejeżdżającego aleją Vaclava Havla. Samochodem komfortowo można stąd z kolei dojechać do centrum Gdańska, do Wrzeszcza, a także szybko wyjechać na Obwodnicę Trójmiasta, a dalej na Autostradę A1 czy trasę do Warszawy. W okolicy nie brakuje terenów zielonych, a sąsiadująca zabudowa jednorodzinna daje poczucie zamieszkiwania w zacisznej części miasta.

Na osiedlu zaplanowano plac zabaw dla dzieci, alejki spacerowe i elegancką zieleń. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstał pięciokondygnacyjny budynek składający się w zasadzie z dwóch budynków połączonych łącznikiem. Znajdą się w nim 162 mieszkania (jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe).

W drugim etapie powstały kolejne dwa budynki posadowione powyżej pierwszego etapu. Stąd nazwa osiedla - jest ono położone na dwóch tarasach.

Pod budynkami powstały podziemne hale garażowe, mieszkańcy parterów korzystać mogą z prywatnych ogródków.

Pierwszy etap inwestycji został zakończony w grudniu 2014, kolejne dwa budynki były gotowe do końca 2015 roku.

Projekt inwestycji powstał w pracowni 3A Studio Jan Raniszewski.


Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Artykuły

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Polnord

POLNORD SA jest spółką deweloperską z ponad 40-letnim doświadczeniem. Posiada jeden z największych w Polsce banków ziemi. Jest laureatem 10 nagród za jakość, rzetelność i obsługę klienta. Od 2020 r. jej większościowym akcjonariuszem jest Cordia Int.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi