Wiadomości

stat

Mieszkanie dwa w jednym

Zielona Laguna to kameralne osiedle wkomponowane w otaczający je las.
Zielona Laguna to kameralne osiedle wkomponowane w otaczający je las. materiały inwestora

Dwupoziomowe mieszkanie to marzenie wielu osób. Taki podział sprawia, że górne piętro można podzielić w dowolny sposób, w zależności od potrzeb. Możliwość takiej aranżacji przestrzeni dają lokale na osiedlu Zielona Laguna znajdującym się w malowniczej części Gdyni zobacz na mapie Gdyni.Wyobraźmy sobie dwupoziomowe mieszkanie, w którym dolna część jest standardowo podzielona na kuchnię z salonem, pokoje, łazienkę i garderobę. Natomiast góra czeka na zaadaptowanie według własnego pomysłu właścicieli.

W ten właśnie sposób można zaaranżować dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Zielona Laguna w Gdyni. Lokale mają tu ponad 160 metrów kwadratowych, a każda kondygnacja ma po około 80 m kw.

Daje to szerokie możliwości. Część dolna może być traktowana jako przestrzeń do codziennego życia, z kolei góra pełni funkcję zacisznego miejsca do relaksu i snu.

Mieszkanie dwupoziomowe na osiedlu Zielona Laguna. Część dolna została podzielona na poszczególne pomieszczenia, zaś górę można dowolnie zaaranżować.
Mieszkanie dwupoziomowe na osiedlu Zielona Laguna. Część dolna została podzielona na poszczególne pomieszczenia, zaś górę można dowolnie zaaranżować. materiały inwestora
Osoby pracujące w domu mogą przestrzeń na wyższej kondygnacji zaaranżować na biuro, a jeśli w przerwach między obowiązkami chcą zadbać o kondycję fizyczną, mogą stworzyć tam także siłownię.

W przypadku rodzin wielopokoleniowych dwupoziomowe mieszkanie daje możliwość zaadaptowania całości na dwa niemal osobne lokale, co ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Pomysłów jest mnóstwo. Wszystko zależy od potrzeb właścicieli.

- W naszej ofercie klient może odbierać gotowe mieszkanie zaaranżowane według swojej wizji lub samemu zaadaptować górny poziom zgodnie z własnym uznaniem - mówi Monika Selonke, prokurent zarządu Invest Sarko sp. z o.o.
Zielona Laguna to kameralne osiedle 13 budynków czterorodzinnych zlokalizowanych w Gdyni w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Zabudowa wkomponowana jest w otaczającą zieleń. Do przestronnych apartamentów - oprócz tarasów - przynależą ogrody, gdzie można spędzać czas aktywnie, relaksując się na świeżym powietrzu.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (43) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.