Wiadomości

stat

Dwie wieże na wjeździe do Brzeźna

Dwie wieże Baltica Towers powstają w odległości 800 metrów od morza.
Dwie wieże Baltica Towers powstają w odległości 800 metrów od morza. materiały inwestora

Deweloper Atal rozpoczyna sprzedaż Atal Baltica Towers, inwestycji powstającej przy al. Hallera zobacz na mapie Gdańska, zaledwie 800 metrów od Zatoki Gdańskiej. Projekt składa się z dwóch budynków - mieszkalnego oraz aparthotelu, w których znajdzie się łącznie 250 lokali. Cena za metr w budynku mieszkalnym zaczyna się od 7,2 tys. zł, a w budynku aparthotelowym od 8,6 tys. (7 tys. zł netto).Inwestycję Atal Baltica Towers tworzą dwa 13-kondygnacyjne budynki usytuowane na rozległym terenie wśród starych drzew. Jeden z nich zostanie przeznaczony na prestiżowe apartamenty mieszkaniowe, drugi na aparthotel. Budynek aparthotelowy zaprojektowano od strony zachodniej, a mieszkaniowy od wschodu.

W budynku mieszkalnym postanie 113 mieszkań o powierzchniach od 32,38 do 106,45 m kw. Klienci mają do wyboru kawalerki, mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Doskonałym uzupełnieniem przestrzeni lokali będą przestronne balkony oraz zielone tarasy, z których roztaczać się będzie widok na panoramę miasta oraz Zatokę Gdańską.

W budynku powstanie również podziemny garaż z 97 miejscami postojowymi, a parking naziemny zmieści kolejnych 29 aut. Klienci będą mogli również nabyć 37 komórek lokatorskich.

W części aparthotelowej zaplanowano 134 lokale - od kawalerek po czteropokojowe apartamenty. Ich powierzchnie wynoszą od 32,30 do 95,10 m kw. W garażu podziemnym powstaną 72 miejsca postojowe, na naziemnym parkingu zaś 64. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości na firmę z odliczeniem VAT-u. To oznacza, że cena metra, zamiast 8610 zł, wyniesie 7 tys. zł.

Osiedle posiadać będzie kort tenisowy.
Osiedle posiadać będzie kort tenisowy. materiały inwestora
- Atal Baltica Towers to unikatowy projekt na skalę Trójmiasta. Tworzymy nowoczesne rozwiązanie, łączące budownictwo mieszkaniowe i inwestycyjne. Osiedle powstaje w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, która umożliwia nie tylko komfortowe mieszkanie, ale również wypoczynek - mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes Atal.
Znakomite położenie Atal Baltica Towers w Brzeźnie umożliwi swobodne korzystanie z uroków nadmorskiego miasta oraz bogatej oferty kulturalnej, naukowej i biznesowej całej aglomeracji. Lokalizacja osiedla przy al. Hallera, nieopodal Drogi Zielonej, gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne z całym Trójmiastem.

Tuż obok inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. W pobliżu funkcjonują liczne sklepy, punkty usługowe oraz szkoły i przedszkola. Jednak o wyjątkowości tego miejsca decyduje bliskość Zatoki Gdańskiej - plaża, molo, promenada, ścieżki rowerowe oraz pobliskie parki.

Na ostatnich kondygnacjach powstaną ogólnodostępne tarasy z widokiem na zatokę i miasto.
Na ostatnich kondygnacjach powstaną ogólnodostępne tarasy z widokiem na zatokę i miasto. materiały inwestora
Osiedle posiadać będzie kort tenisowy, ogólnodostępne tarasy widokowe na ostatnich kondygnacjach, siłownię oraz strefę saun. Będą one dostępne dla mieszkańców oraz gości. Cichobieżne windy, szerokie ciągi piesze oraz estetycznie wykończone części wspólne dodatkowo sprawią, że codzienne funkcjonowanie na osiedlu będzie niezwykle wygodne dla jego mieszkańców.

- Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kwartał 2019 - zapowiada Mateusz Juroszek.
Za projekt osiedla odpowiada KD Kozikowski Design.

Warto wspomnieć, że na trójmiejskie portfolio firmy Atal składa się również zlokalizowana w centrum Gdańska inwestycja Nowa Grobla Apartamenty. Powstaje w niej 168 mieszkań oraz 10 lokali usługowych.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (55)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.