• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dzień otwarty Osiedla Dynamika - kup mieszkanie nawet o 60 tys. taniej

15 listopada 2022, godz. 09:00 
Osiedle Dynamika w Gdańsku. Wygoda i nowoczesność. Osiedle Dynamika w Gdańsku. Wygoda i nowoczesność.

Na osiedlu Dynamika przy ul. CzłuchowskiejMapka w Gdańsku można kupić mieszkanie z rabatem sięgającym nawet 60 tys. zł. Dodatkowo zyskać można voucher na 5 tys. zł na miejsce parkingowe, a klucze do wymarzonego lokum odebrać jeszcze w tym lub w pierwszej połowie przyszłego roku. O szczegółach dotyczących oferty, promocji i ułatwiającego zakup mieszkania pakietu antyinflacyjnego podczas Dnia Otwartego Dynamiki w sobotę 19 listopada opowiedzą doradcy z firmy Euro Styl.Dzień Otwarty w sobotę


Z okazji Dnia Otwartego Euro Styl oferuje mieszkania z rabatem nawet do 60 000 zł, a do wybranych mieszkań można otrzymać dodatkowo voucher na miejsce postojowe o wartości 5 000 zł.

Chcesz poznać wszystkie zalety Dynamiki? Sprawdzić, jak prezentują się budynki, jaki rozkład mają mieszkania, co oferują przestrzenie rekreacyjne, gdzie znajdzie się plac zabaw, a gdzie skate park? Jak blisko jest szkoła, przedszkole i sklep? A może zastanawiasz się, jak najkorzystniej sfinansować zakup wymarzonego M?

W sobotę 19 listopada w godz. 10-16 przyjdź koniecznie na Dzień Otwarty osiedla.

Przy pysznej kawie doradcy klienta i specjaliści ds. kredytów hipotecznych pomogą ci wybrać najlepszą, odpowiadającą na twoje potrzeby ofertę sfinansowania zakupu nieruchomości, uwzględniając specjalne programy na czas inflacji, w tym program odroczonych płatności 30/70.


Osiedle Dynamika w Gdańsku. Atrakcyjna przestrzeń do życia. Osiedle Dynamika w Gdańsku. Atrakcyjna przestrzeń do życia.
Dynamika powstaje przy ul. Człuchowskiej w GdańskuMapka. W sąsiedztwie osiedla znajduje się nowoczesna, dobrze wyposażona szkoła podstawowa oraz przedszkola, do których można dojść spacerem. Są też sklepy, które zapewniają codzienną wygodę.

Osiedle będzie składać się z siedmiu trzy- i czteropiętrowych budynków. Na parterach dwóch z nich zaprojektowano lokale usługowe, które uzupełnią okoliczną ofertę handlowo-usługową.

Klienci mogą tu wybierać wśród mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych, o metrażach od 37 do 78 m kw. Przy większości mieszkań usytuowanych na parterach będą prywatne ogródki, a mieszkańcy wyższych pięter będą mogli odpocząć na przestronnych balkonach. W podziemnych halach garażowych oprócz miejsc parkingowych znajdą się komórki lokatorskie i pomieszczenia na jednoślady.

Zobacz listę lokali dostępnych na osiedlu Dynamika


W dwóch pierwszych, już ukończonych, budynkach w ofercie są mieszkania gotowe do odbioru. W dwóch kolejnych można wybierać spośród lokali, których odbiór zaplanowano już w czerwcu 2023 r.

Relaks i aktywność wśród zieleniDynamika wyróżnia się kaskadowym położeniem, co zapewni mieszkańcom ciekawe widoki z okien.

Osiedlowa zieleń wkomponowana w naturalne ukształtowanie terenu została zaprojektowana na wzór wielobarwnego, miejskiego ogrodu. Deweloper posadzi tam łącznie ponad 130 drzew, m.in.: wierzby, brzozy, lipy, dęby błotne, jarzęby, różne rodzaje olsz i klonów, cisy, modrzewie, daglezje i wiele innych.

Ozdobą części wspólnych będą ogrody deszczowe, które pomogą zagospodarować wodę opadową i zapewnią nawodnienie lokalnego ekosystemu. Zielone będą też dachy budynków oraz garaży podziemnych, które płynnie wtopią się w sąsiadujący teren, tworząc osiedlowe przestrzenie rekreacyjne.

- Przestrzeń wspólna osiedla będzie sprzyjać sąsiedzkiej integracji oraz relaksowi i aktywności na świeżym powietrzu. Będzie tu altana i teren piknikowy, a na spacer czy jogging idealna będzie meandrująca "w górę" osiedla ścieżka rekreacyjna. Zaprojektowano również atrakcje dla dzieci i nastolatków: bezpieczny skate park, plac zabaw, zjeżdżalnię i pająka linowego - mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w Euro Stylu.
Osiedle Dynamika w Gdańsku. Skate-park na terenie inwestycji. Osiedle Dynamika w Gdańsku. Skate-park na terenie inwestycji.
Urozmaiceniem aktywności dostępnych na terenie osiedla będą bliższe i dalsze wypady - nad znajdujący się w odległości 6-minutowego spaceru zbiornik retencyjny Jeleniogórska czy do oddalonego o 10 minut jazdy rowerem Jaru Wilanowskiego albo o 15 minut - pięknego parku Oruńskiego. Szybko można stąd dotrzeć również do pełnej atrakcji dla całej rodziny Faktorii w Pruszczu Gdańskim lub do parku Wojanowo, nad Jezioro Otomińskie i na plażę miejską w Kolbudach.

Nowoczesna mobilnośćDynamika zaprojektowana została w duchu ekomobilności.

- Na terenie osiedla znajdą się liczne udogodnienia związane z nowoczesną mobilnością - stojaki rowerowe oraz stacje serwisowania rowerów, hulajnóg i deskorolek. W halach garażowych będą stanowiska do ładowania baterii rowerów elektrycznych i hulajnóg. Na zewnątrz wyznaczone zostaną miejsca do carsharingu czy wynajmu elektrycznych hulajnóg i skuterów. Będzie też stacja ładowania aut elektrycznych - podkreśla Anna Tuszyńska.
Do kin, teatrów, galerii i restauracji w centrum Gdańska mieszkańcy Dynamiki dojadą wygodnie autobusem i tramwajem.

Co istotne, w otoczeniu osiedla rozwijana i modernizowana jest sieć ulic, które ułatwią życie mieszkańcom. Na ukończeniu jest m.in. budowa brakującego fragmentu drogi, która połączy ul. Piotrkowską z ul. Lawendowe Wzgórze. W ten sposób także przyszli mieszkańcy osiedla Dynamika zyskają drugi wyjazd z dzielnicy i szybsze dojście do przystanku tramwajowego oraz pobliskiej szkoły czy przedszkola. Oprócz budowy jezdni i chodników, inwestycja przewiduje powstanie oświetlenia ulicznego i kanalizacji deszczowej, a także zagospodarowanie zieleni.

Osiedle Dynamika w Gdańsku. Widok z lotu ptaka. Osiedle Dynamika w Gdańsku. Widok z lotu ptaka.
Na ukończeniu jest także budowa ul. Bramińskiego, która zapewni wygodny dojazd m.in. do Dynamiki.

W przyszłym roku rozpoczną się z kolei prace modernizacyjne na odcinku ul. Człuchowskiej, które zakończą się w 2024 r. Ulica zyska asfaltową nawierzchnię, a skrzyżowanie z ul. Bramińskiego będzie podwyższone dla bezpieczeństwa pieszych. Nową nawierzchnię zyska również chodnik. Całość dopełni ledowe oświetlenie.

Dodatkowo: zaledwie 4,5 km dzieli Dynamikę od obwodnicy. Dojazd do tras wylotowych zajmie nie więcej niż 10 minut, co ułatwi planowanie weekendów za miastem - nad morzem czy na Kaszubach.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Dzień otwarty osiedla Dynamika (1 opinia)

dni otwarte

Miejsca

 

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów

targi

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
31950 zł/m2
Gdynia Orłowo
20450 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20050 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
18950 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
17900 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
22950 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21100 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
18050 zł/m2
Sopot Górny Sopot
17000 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
16000 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane