wróć do listy

Ego

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do III kw. 2021 r. zakończona
metraż
143.1 do 150.5 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper
Zapytaj o ofertę

Bezpośrednie pytanie do ogłoszeniodawcy

Opis inwestycji

Domy powstają przy ulicy Wielkopolskiej, obok ulicy Świętokrzyskiej, która jest głównym ciągiem komunikacyjnym tej części Gdańska. Dzięki temu łatwo dostać się stąd do centrum, a także sprawnie i szybko dojechać można do trójmiejskiej obwodnicy.

Dzielnica, w której powstają domy Ego, wyróżnia się ponadto pełną infrastrukturą drogową i miejską – sprawnie działają tu sieci linii tramwajowych i autobusowych, nie brak tu szkół i przedszkoli, dostępne są liczne sklepy i punkty usługowe.

Teren powstającego osiedla graniczy z malowniczym strumieniem, a w pobliżu ulicy Wielkopolskiej dostępne są miejsca rekreacji i wypoczynku (parki, oczka wodne, deptaki spacerowe), ścieżki rowerowe i obiekty sportowe. Osobom, które cenią sobie aktywny tryb życia, miejsce to zapewnia okazję do spacerów, biegania czy jazdy na rowerze.

Projekt niewielkiego osiedla zakłada budowę dwukondygnacyjnych domów bliźniaczych z ogrodami i garażami. Każdy budynek przygotowany jest także do podłączenia rekuperacji.

Na parterze domów znajdzie się część dzienna z salonem o powierzchni ok. 35 m kw., na piętrze znajdują się cztery sypialnie. Każdy dom będzie miał także własną pralnię oraz pomieszczenie gospodarcze.

Elewacje budynków pokryte zostaną klinkierem o nasyconej barwie, a dach estetyczną dachówką, co zapewni trwałość architekturze.

Inwestycja powstaje etapami. W pierwszym z nich zakończonym wiosną 2021 roku powstało sześć domów, na działkach o powierzchni od 93 do 119 m kw. W drugim powstaje 14 domów.

Projekt inwestycji powstał w gdyńskiej pracowni 3M Projekt.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

143.1 m2
5
1 150 000 zł
143.1 m2
5
1 150 000 zł

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Pomorskie Domy
Pomorskie Domy
Polityka prywatności
 Ego

Oferta, którą oglądasz

Ego

Zapytaj o ofertę

Inwestycje tego dewelopera

Zagaje

Zagaje

6 ogłoszeń

Pomorskie Domy

Gdańsk Ujeścisko, ul. Warszawska

32 do 66 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Viva

Viva

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Junony

35 do 62 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Jupiter

Jupiter

3 ogłoszenia

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Galaktyczna 20

39 do 69 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Trevo

Trevo

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Homera

33 do 74 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Navio

Navio

Pomorskie Domy

Gdańsk Brzeźno, al. Hallera 232

33 do 66 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Admiral

Admiral

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Junony

30 do 71 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (5) 1 zablokowana

 • Ale gdzie?

  Teren powstającego osiedla graniczy z malowniczym strumieniem, a w pobliżu ulicy Wielkopolskiej dostępne są miejsca rekreacji i wypoczynku (parki, oczka wodne, deptaki spacerowe), ścieżki rowerowe i obiekty sportowe. Osobom, które cenią sobie aktywny tryb życia zapewnia to miejsce do spacerów, biegania czy jazdy na rowerze.
  Mieszkam w okolicy i oprócz stawku i kawałka ścieżki rowerowej tuż przy ulicy, kompletnie nic tu nie ma, no może oprócz korków na Niepolomickiej, Świętokrzyskiej i Przebiśniegowej.

  • 12 4

 • Teren powstającego osiedla graniczy z malowniczym strumieniem, a w pobliżu ulicy Wielkopolskiej dostępne są miejsca rekreacji i wypoczynku (parki, oczka wodne, deptaki spacerowe), ścieżki rowerowe i obiekty sportowe. Osobom, które cenią sobie aktywny tryb życia zapewnia to miejsce do spacerów, biegania czy jazdy na rowerze.
  Hmmm dziwne, bo mieszkam w okolicy i oprócz małego stawku, kawałka ścieżki rowerowej nic tu nie ma. No prócz korków- Świętokrzyska, Niepołomicka i Przebiśniegowa plus bloki powstające na potęgę.

  • 8 2

 • "Dzięki temu łatwo dostać się stąd do centrum, a także sprawnie i szybko dojechać można do trójmiejskiej obwodnicy."

  Chyba tylko o 2 w nocy, bo reszta dnia to mordęga. Dojazd do centrum w szczycie porannym to minimum 40 minut.

  • 14 2

 • tam przeciez bedzie pod oknami przebiegac Nowa Swietokrzyska gdzie madrzy urzednicy planuja wybudowac linie koljenowa :D

  • 0 0

 • chyba

  wolę jasień, chociaż to niezła lokalizacja, za to na osiedlu gdańskie tarasy mają atrakcyjne ceny za m2 i to mnie najbardziej przekonuje

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Pomorskie Domy to uznane przedsiębiorstwo deweloperskie, realizujące inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolic. Już od 11 lat budujemy w Gdańsku i Gdyni piękne, solidnie wykonane domy i mieszkania.
rozwiń
58 301-84-27
Zapytaj o ofertę