• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Ego

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do III kw. 2021 r. zakończona
metraż
143.1 do 150.5 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Domy powstały przy ulicy Wielkopolskiej, obok ulicy Świętokrzyskiej, która jest głównym ciągiem komunikacyjnym tej części Gdańska. Dzięki temu łatwo dostać się stąd do centrum, a także sprawnie i szybko dojechać można do trójmiejskiej obwodnicy.

Dzielnica, w której powstają domy Ego, wyróżnia się ponadto pełną infrastrukturą drogową i miejską – sprawnie działają tu sieci linii tramwajowych i autobusowych, nie brak szkół i przedszkoli, dostępne są liczne sklepy i punkty usługowe.

Teren powstającego osiedla graniczy z malowniczym strumieniem, a w pobliżu ulicy Wielkopolskiej dostępne są miejsca rekreacji i wypoczynku (parki, oczka wodne, deptaki spacerowe), ścieżki rowerowe i obiekty sportowe. Osobom, które cenią sobie aktywny tryb życia, miejsce to zapewnia okazję do spacerów, biegania czy jazdy na rowerze.

Niewielkie osiedle składa się z dwukondygnacyjnych domów bliźniaczych z ogrodami i garażami. Każdy budynek przygotowany jest także do podłączenia rekuperacji.

Na parterze domów znajduje się część dzienna z salonem o powierzchni ok. 35 m kw., na piętrze cztery sypialnie. Każdy dom ma także własną pralnię oraz pomieszczenie gospodarcze.

Elewacje budynków pokryte zostały klinkierem o nasyconej barwie, a dach estetyczną dachówką, co zapewni trwałość architekturze.

Inwestycja powstawała etapami. W pierwszym z nich, zakończonym wiosną 2021 roku, powstało sześć domów, na działkach o powierzchni od 93 do 119 m kw. W drugim powstało 14 domów.

Projekt inwestycji powstał w gdyńskiej pracowni 3M Projekt.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Pomorskie Domy
Pomorskie Domy
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Yoga

Yoga

Pomorskie Domy

Gdańsk Zakoniczyn, ul. Dąbka Mapa

37 do 66 m2
Powierzchnia
planowana
Realizacja
Stelo

Stelo

4 ogłoszenia

Stelo

4 ogłoszenia

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, Galaktyczna Mapa

36 do 71 m2
Powierzchnia
planowana
Realizacja
Valor

Valor

Pomorskie Domy

Rumia, ul. Dąbrowskiego 44 Mapa

36 do 85 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Zagaje

Zagaje

4 ogłoszenia

Zagaje

4 ogłoszenia

Pomorskie Domy

Gdańsk Ujeścisko, ul. Warszawska Mapa

32 do 66 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Viva

Viva

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Junony Mapa

35 do 62 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Jupiter

Jupiter

Pomorskie Domy

Gdańsk Osowa, ul. Galaktyczna 20 Mapa

39 do 69 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (5) 1 zablokowana

 • Ale gdzie?

  Teren powstającego osiedla graniczy z malowniczym strumieniem, a w pobliżu ulicy Wielkopolskiej dostępne są miejsca rekreacji i wypoczynku (parki, oczka wodne, deptaki spacerowe), ścieżki rowerowe i obiekty sportowe. Osobom, które cenią sobie aktywny tryb życia zapewnia to miejsce do spacerów, biegania czy jazdy na rowerze.
  Mieszkam w okolicy i oprócz stawku i kawałka ścieżki rowerowej tuż przy ulicy, kompletnie nic tu nie ma, no może oprócz korków na Niepolomickiej, Świętokrzyskiej i Przebiśniegowej.

  • 17 4

 • Teren powstającego osiedla graniczy z malowniczym strumieniem, a w pobliżu ulicy Wielkopolskiej dostępne są miejsca rekreacji i wypoczynku (parki, oczka wodne, deptaki spacerowe), ścieżki rowerowe i obiekty sportowe. Osobom, które cenią sobie aktywny tryb życia zapewnia to miejsce do spacerów, biegania czy jazdy na rowerze.
  Hmmm dziwne, bo mieszkam w okolicy i oprócz małego stawku, kawałka ścieżki rowerowej nic tu nie ma. No prócz korków- Świętokrzyska, Niepołomicka i Przebiśniegowa plus bloki powstające na potęgę.

  • 12 2

 • "Dzięki temu łatwo dostać się stąd do centrum, a także sprawnie i szybko dojechać można do trójmiejskiej obwodnicy."

  Chyba tylko o 2 w nocy, bo reszta dnia to mordęga. Dojazd do centrum w szczycie porannym to minimum 40 minut.

  • 20 2

 • tam przeciez bedzie pod oknami przebiegac Nowa Swietokrzyska gdzie madrzy urzednicy planuja wybudowac linie koljenowa :D

  • 2 1

 • chyba

  wolę jasień, chociaż to niezła lokalizacja, za to na osiedlu gdańskie tarasy mają atrakcyjne ceny za m2 i to mnie najbardziej przekonuje

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.