Wiadomości

stat

Euro Styl stawia na terminowość i jakość

Osiedle Idea przy ulicy Beniowskiego w Gdańsku. Budynek B4 może zostać oddany do użytkowania szybciej niż przewiduje to harmonogram, zadecydują o tym klienci.
Osiedle Idea przy ulicy Beniowskiego w Gdańsku. Budynek B4 może zostać oddany do użytkowania szybciej niż przewiduje to harmonogram, zadecydują o tym klienci. materiały prasowe

Zakup mieszkania to dla większości rodzin bardzo istotne wydarzenie w życiu. Terminowy odbiór nowego lokum jest w takim przypadku bardzo ważny. Warto więc wybrać firmę, która gwarantuje terminowość.W Trójmieście jest w tej chwili w budowie kilkadziesiąt inwestycji deweloperskich, niektórzy klienci martwią się, czy ich mieszkanie zostanie oddane w terminie.

- Euro Styl kładzie duży nacisk na odpowiedzialne podejście do procesu inwestycyjnego. W historii naszej firmy nie było przypadku, żebyśmy nie dotrzymali terminu oddania mieszkania. Bywają natomiast sytuacje wręcz odwrotne, gdy dajemy klientom możliwość jego odbioru przed czasem. Obecnie ma to miejsce na osiedlu Idea w Gdańsku Oliwie, gdzie proponujemy klientom, przekazanie mieszkań w budynku B4 przed terminami, które ujęte były w harmonogramie - informuje Bartosz Podgórczyk, dyrektor marketingu w Euro Styl S.A.
Wyliczenia dotyczące terminu oddania poszczególnych osiedli w Euro Stylu zakładają bufor czasowy na wypadek różnego rodzaju perturbacji, na przykład tych wynikających ze złej pogody.

- Od wielu lat obserwujemy przychylne warunki pogodowe dla prac budowlanych - tłumaczy Bartosz Podgórczyk. - Zimy są dość łagodne, a przy dobrym przygotowaniu się, wysokiej jakości materiałach i odpowiednim zabezpieczeniu, prace na budowie można prowadzić niemal przez cały rok. Przykładamy dbałość do wszystkich tych czynników, stąd nasza punktualność i zadowolenie klientów z dobrej jakości przekazywanych nieruchomości.
Ważny jest także jeszcze jeden czynnik: Euro Styl zarządza budowami za pomocą spółki Euro Styl Construction. Należy ona do grupy kapitałowej Euro Stylu, dzięki czemu przepływ informacji, współpraca, relacje oraz kumulowanie wiedzy w organizacji jest bardziej efektywne.

- Od lat wspólnie realizujemy nasze budowlane potrzeby. Dzięki temu jest to ciągły, powielany i skuteczny proces, prowadzony z pomocą świetnie wyszkolonej i doświadczonej kadry - podkreśla Bartosz Podgórczyk.
Stały kontakt z klientem w trakcie realizacji wymarzonego mieszkania oraz kontrola jakości poszczególnych etapów budowy jak i finalnego produktu sprawiają, że odbiory mieszkań budowanych przez Euro Styl nie tylko przebiegają terminowo, ale często również zupełnie bezusterkowo. Wielu zadowolonych klientów Euro Stylu potwierdza ten fakt. Warto przy tym wspomnieć, że Euro Styl w ciągu 10 lat swojej działalności przekazał do użytkowania blisko 4000 mieszkań.

- W myśl naszego programu "Jesteśmy fair" nasze działania cechuje odpowiedzialność zarówno za realizowane projekty i otoczenie w jakim powstają, jak i za ich użytkowników - dodaje Magdalena Reńska, dyrektor zarządzająca Euro Styl S.A. - Oczywistym jest, że wszystkie umowy konstruowane przez naszą firmę zgodne są z ustawą deweloperską, zabezpieczając odpowiednio interesy klientów.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (90) 23 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.