• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
wróć do listy

Fourplex II

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
do III kw. 2017 r. zakończona
metraż
80 do 100 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Fourplex 2 nawiązuje do osiedla Fourplex zrealizowanego przez tego samego dewelopera w innej części gminy Kosakowo. Lokalizacja jest o tyle ciekawa, że pozwala lokatorom zarówno na dobre połączenie z Trójmiastem, jak i na odpoczynek od zgiełku miasta, w bliskim otoczeniu przyrody. Inwestycja powstała w pobliżu lasu, licznych terenów zielonych i rekreacyjnych. Nieodzownym atutem tej lokalizacji jest bliskość plaży w Mechelinkach czy Rewie. W pobliżu osiedla znajdują się również szkoły, basen, boiska i trasy rowerowe.

Koncepcja osiedla przewidywała powstanie domów czterorodzinnych. Każdy z właścicieli ma do dyspozycji parter (z garażem) oraz piętro (pod skosami). Do każdego lokalu przylega ogródek o powierzchni nawet 150 m kw.

W pierwszym etapie inwestycji deweloper do użytku oddał 16 lokali. Całe osiedle składa się z 34 lokali, które były oddawane do użytkowania etapami. Możliwe było wykończenie pod klucz. W budynkach możliwe jest wykonanie instalacji kominkowej.

Fourplex II projektowały dwie pracownie: DS Projekt Dariusz Sawicki z Sopotu oraz DG Daniel Goliński - również z Sopotu.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie (2)

 • Uwaga na dewelopera

  Z pozoru ładne budynki ale trzeba miec swiadomość, że należą do osiedla przepełnionego, z ciasnymi drogami, bez chodników, porządnych dróg dojazdowych. Koszmar! Nie ma placów zabaw ( nie łudzic się ze będą), miejsc postojowych dla gości, usług. Mieszkania mają sporo wad. Co gorsze deweloper nie chce współpracować.

  • 7 0

 • Cokolwiek obieca deweloper - wymagajcie tego na piśmie! Nie wierzcie w bajki, że wszystko będzie - deweloper będzie się wypierał jak tylko sprzeda lokale! Radzę porozmawiać z mieszkańcami osiedla Harmony, które graniczy z Fourplex 2 i dzieli z nim te same problemy z wodą, brakiem miejsc parkingowych itp, a największym problemem jest chciwość dewelopera i kompletne olewanie klientów!!!

  • 7 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

DS DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp. K. jest polską spółką deweloperską, która prowadzi swoją działalność od 2011 r. Oferujemy Klientom wysokiej jakości mieszkania, domy oraz apartamenty zlokalizowane w nadmorskich miejscowościach sąsiadujących z Gdynią.
rozwiń
58 679-29-59

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi