Inwestycje w Trójmieście

Moderna Holding sp. z o.o.

Front Park

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Dolne Miasto
miejsce:
ul. Sadowa
deweloper:
Moderna Holding sp. z o.o.
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
33 do 81 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od IV kw. 2016 r. do III kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja zlokalizowana jest niedaleko Głównego Miasta w Gdańsku. Z Front Parku w czasie krótkiego spaceru dotrzeć można do mariny jachtowej czy Długiego Targu. Niewielka odległość od Śródmieścia oznacza także pełną dostępność ułatwiającej codzienne życie infrastruktury; szkoła podstawowa jest po drugiej stronie Opływu Motławy, można do niej przejść kładką dla pieszych. Sama dzielnica Dolne Miasto od kilku lat przechodzi metamorfozę.

Lokalizacja zapewnia także szybki wyjazd do obwodnicy, obwodnicy południowej (a więc także w stronę tunelu pod Martwą Wisłą) czy trasy krajowej nr 7.

Miejsce zapewnia także porcję atrakcji osobom, które lubią spędzać czas aktywnie: wzdłuż opływu znajduje się trasa, po której wygodnie można poruszać się biegiem, na rolkach, rowerze. Lokalizacja to także wymarzone miejsce dla kajakarzy.

Bryły budynków nawiązują do kształtu gdańskich kamienic. Elewacje budynków pokryte zostały cegłą, a ich dachy ceramiczną dachówką. Nowoczesności budynkom dodają duże przeszklenia. Budynki otoczone są zielenią i małą architekturą – pomiędzy budynkami zaplanowano ławki, drzewa i krzewy oraz stylowe oświetlenie przy parkowych alejkach. Przy wjeździe zbudowana została także fontanna ze słupów wodnych wznoszących się na kilka metrów w górę.

Osiedle składa się z siedmiu czterokondygnacyjnych budynków. Powstało w nich 136 mieszkań. Mieszkańcy wyższych pięter korzystają z balkonów, natomiast do mieszkań na parterze przylegają prywatne ogródki o powierzchni nawet 130 m kw.

W podziemnej hali garażowej zaplanowano 136 miejsc postojowych. W tej kondygnacji znajdują się też komórki lokatorskie.

Inwestycja będzie powstawała etapami, jej realizacja zakończyła się w 2018 roku.

Projekt Osiedla powstał w warszawskiej pracowni MKC Architekci. Projekt zamienny, projekt zagospodarowania terenu, projekt zieleni oraz projekt wnętrz części wspólnych Osiedla powstał w gdańskiej pracowni Potearchitekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (32) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.