Inwestycje w Trójmieście

Euro Styl

Futura Park

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Św. Wojciech
miejsce:
ul. Starogardzka
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
jednorodzinna, szeregowa
metraż:
31.5 do 203 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do I kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Z osiedla Futura Park z centrum Gdańska dojechać można Traktem św. Wojciecha lub przez Ujeścisko. Szybko można wyjechać stąd także na trójmiejską obwodnicę, a więc także do autostrady czy lotniska. Lokalizacja jest idealna dla osób, które lubią spędzać czas aktywnie, na łonie przyrody. Wokół nie brakuje terenów do jazdy na rowerze, biegania czy spacerów z psem.

W pierwszym, oddanym do użytkowania w 2016 roku, etapie inwestycji powstały dwa ciągi zabudowy szeregowej. W drugim etapie powstał czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny z częścią usługową. Potem realizowane były budynki jednorodzinne. Na terenie inwestycji przewidziano tereny rekreacyjne ze zbiornikiem wodnym oraz plac zabaw.

W ofercie znajdowały się cztery typy lokali o zróżnicowanym metrażu od ok. 150 do 200 m kw. Do każdego z nich przynależy garaż oraz ogród. Mieszkania miały z kolei od 31,5 do 97 m kw. (od kawalerek do lokali czteropokojowych). Do mieszkań parterowych przynależą ogródki, pozostałe lokale mają balkony.

Projekt inwestycji wykonała należąca do grupy K&L pracownia K&L Art Design. Zainspirowani twórczością Charlesa Demutha oraz Laszlo Moholy-Nagy architekci, zaprojektowali barwne murale na ścianach każdego z szeregów, które zdecydowanie wyróżniają osiedle Futura Park.

Realizację inwestycji rozpoczął deweloper K&L, w październiku 2017 roku spółka realizująca inwestycję została zakupiona przez dewelopera Euro Styl, który kontynuował sprzedaż nieruchomości w tym projekcie.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (10) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.