• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Garvena Park

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2021 r. zakończona
metraż
45 do 111 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Garvena Park jest zlokalizowana w kameralnym i spokojnym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, a jednocześnie w miejscu, z którego łatwo dotrzeć do wszystkich najważniejszych punktów Rumi.

Na terenie inwestycji, na obszarze blisko dwóch tys. m kw. powstał ogólnodostępny skwer, bezpieczny plac zabaw oraz miejsce do aktywnego wypoczynku. Teren osiedla zaaranżowany został zielenią - powstały tu ławeczki, oświetlenie, huśtawki, drabinki, domki, drążki i inne przyrządy do ćwiczeń.

Co ważne, przestrzeń rekreacyjna i plac zabaw usytuowane są w pobliżu domów, ale nie pod samymi oknami mieszkań, co zapewni spokój mieszkańcom.

W ramach osiedla powstało sześć typów mieszkań: duże mieszkania trzykondygnacyjne z ogrodem i użytkowym poddaszem, mieszkania jednokondygnacyjne z ogrodem oraz mieszkania dwukondygnacyjne z użytkowym poddaszem.

W sumie na terenie osiedla, etapami, powstało 35 kameralnych budynków w szeregowej zabudowie, w których kryją się lokale o różnym rozkładzie. Indywidualne ogrody przylegające do mieszkań na parterze mają powierzchnię około 50 m kw.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie 2 zablokowane

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

DS DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp. K. jest polską spółką deweloperską, która prowadzi swoją działalność od 2011 r. Oferujemy Klientom wysokiej jakości mieszkania, domy oraz apartamenty zlokalizowane w nadmorskich miejscowościach sąsiadujących z Gdynią.
rozwiń
58 679-29-59

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi