Inwestycje w Trójmieście

DS Develompent

Garvena Park

Rumia

miejscowość:
Rumia
miejsce:
ul. Świętopełka 66 Mapka
deweloper:
DS Develompent
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
45 do 111 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Garvena Park jest zlokalizowana w kameralnym i spokojnym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, a jednocześnie w miejscu, z którego łatwo dotrzeć do wszystkich najważniejszych punktów Rumi.

Na terenie inwestycji, na obszarze blisko dwóch tys. m kw. powstanie ogólnodostępny skwer, bezpieczny plac zabaw oraz miejsce do aktywnego wypoczynku. Teren osiedla zaaranżowany zostanie zielenią - powstaną tu ławeczki, oświetlenie, huśtawki, drabinki, domki, drążki i inne przyrządy do ćwiczeń.

Co ważne, przestrzeń rekreacyjna i plac zabaw usytuowane zostaną w pobliżu domów, ale nie pod samymi oknami mieszkań, co zapewni spokój mieszkańcom.

W ramach osiedla powstają duże mieszkania trzykondygnacyjne z ogrodem i użytkowym poddaszem, mieszkania jednokondygnacyjne z ogrodem oraz mieszkania dwukondygnacyjne z użytkowym poddaszem. Wybierać można spośród sześciu różnych typów mieszkań.

W sumie na terenie osiedla powstanie 35 kameralnych budynków w szeregowej zabudowie, w których kryć się będą lokale o różnym rozkładzie. Indywidualne ogrody przylegające do mieszkań na parterze będą miały powierzchnię około 50 m kw.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij