• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Gdańsk Jowisza

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
do IV kw. 2021 r. zakończona
metraż
181 do 181 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Cicha i spokojna część dzielnicy Osowa zapewni przyszłym mieszkańcom komfort życia z dala od wielkomiejskiego ruchu. Dodatkowo otoczenie naturalnych terenów zapewni mnóstwo przestrzeni do aktywności na powietrzu. Infrastruktura dzielnicy Osowa oznacza z kolei dostęp do wszystkich punktów, które na co dzień ułatwiają życie rodziny.

Inwestycja przy Jowisza to domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Powstają tu cztery lokale, każdy z nich ma trzy kondygnacje. Na parterze znajduje się garaż, kotłownia i wyjście do ogrodu z obszernego salonu z kuchnią, na piętrze cztery sypialnie i duża łazienka.

Do indywidualnego zagospodarowania pozostaje poddasze pod skosami. Jego cała powierzchnia wynosi prawie 62,8 m kw., powierzchnia użytkowa - 30,4 m kw. To na tej kondygnacji powstaje zasadnicza różnica pomiędzy całkowitą powierzchnia domu (181 m kw), a powierzchnią netto - 145, 5 m kw.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

Deweloper

Marco-Inwestycje

Proponujemy domy w stanie deweloperskim oraz mieszkania w przyjemnych, spokojnych a, co najważniejsze bezpiecznych lokalizacjach. Poczuj się bezpiecznie we własnym domu Pomoc w pozyskiwaniu kredytów bankowych Projektujemy domy jednorodzinne i ...
rozwiń
58 300-10-24

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów (4 opinie)

wykład, targi, konsultacje

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte