• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Gdańsk Jowisza

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
do IV kw. 2021 r. zakończona
metraż
181 do 181 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Cicha i spokojna część dzielnicy Osowa zapewni przyszłym mieszkańcom komfort życia z dala od wielkomiejskiego ruchu. Dodatkowo otoczenie naturalnych terenów zapewni mnóstwo przestrzeni do aktywności na powietrzu. Infrastruktura dzielnicy Osowa oznacza z kolei dostęp do wszystkich punktów, które na co dzień ułatwiają życie rodziny.

Inwestycja przy Jowisza to domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Powstają tu cztery lokale, każdy z nich ma trzy kondygnacje. Na parterze znajduje się garaż, kotłownia i wyjście do ogrodu z obszernego salonu z kuchnią, na piętrze cztery sypialnie i duża łazienka.

Do indywidualnego zagospodarowania pozostaje poddasze pod skosami. Jego cała powierzchnia wynosi prawie 62,8 m kw., powierzchnia użytkowa - 30,4 m kw. To na tej kondygnacji powstaje zasadnicza różnica pomiędzy całkowitą powierzchnia domu (181 m kw), a powierzchnią netto - 145, 5 m kw.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.