Inwestycje w Trójmieście

Invest Pel

Gdańskie Tarasy

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Jasień
miejsce:
Kartuska 420 b i 422 Mapka
deweloper:
Invest Pel
typ zabudowy:
handel i usługi, wielorodzinna
metraż:
26 do 80 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2021 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Lokalizacja inwestycji pozwala na szybką komunikację z centrum miasta, jak i obwodnicą. Niedaleko od budynku znajduje się malownicze jezioro, dodatkowo szybko można stąd dotrzeć na Kaszuby. Niedaleko jest także do dużego kompleksu handlowego.

Inwestycja powstaje etapami.

W pierwszym etapie powstaje pięciokondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy, który składać się będzie z trzech klatek z windą prowadzącą z hali garażowej. W jednej z klatek winda dojeżdżać będzie nawet do rekreacyjnego tarasu na dachu. Zostanie on zagospodarowany jako zewnętrzny fitness, pozwalający na odrobinę aktywnego wypoczynku, z widokiem na panoramę dzielnicy i całego Gdańska.

W budynku zaprojektowano w sumie 94 mieszkania (30-77 m kw.) oraz siedem lokali usługowych na parterze. Deweloper planuje, że powstaną tu usługi, które zabezpieczą podstawowe potrzeby mieszkańców, np. sklep spożywczy, fryzjer, sklep, poczta, cukiernia.

Pod budynkiem zaprojektowano 118 miejsc postojowych, kolejne 20 miejsc znajdzie się na zewnątrz budynku. Etap ten gotowy będzie w połowie 2020 roku.

Drugi etap, z planowanym oddaniem do użytkowania także w połowie 2020 roku, to także budynek pięciokondygnacyjny wyposażony w windy połączone z halą garażową. Również tutaj na dachu zostanie zaaranżowana strefa rekreacyjna.

W budynku zaprojektowano 33 mieszkania o powierzchni od 35 do 80 kw., odebrać będzie je można w kwietniu 2020 roku. Możliwe jest dokupienie komórki lokatorskiej.

W budynku realizowanym w trzecim etapie powstanie 90 mieszkań. Będą one miały powierzchnię od 36 do 60 m kw. Na parterze zaprojektowane zostały także lokale usługowe. Klucze mają być do odbioru w marcu 2021 roku.

W czerwcu 2021 roku planowane jest z kolei oddanie do użytkowania budynku z IV etapu inwestycji. Będzie on architektoniczną kontynuacją inwestycji, tu również powstanie taras dachowy. Wewnątrz zaplanowane zostały 104 mieszkania, a pod budynkiem wygodna hala garażowa.

Deweloper podkreśla, że w budynkach istnieje możliwość zakupu większej liczby miejsc postojowych w podziemnej hali garażowej.

Projekt powstał w pracowni Archstyl Grupa Inwestycyjna.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (72) 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.