• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Gniewowska

Wejherowo, ul. Gniewowska

wróć do listy

Gniewowska

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do I kw. 2018 r. zakończona
metraż
29.4 do 68.3 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
lokalizacja
Wejherowo, ul. Gniewowska

Opis inwestycji

Inwestycja przy ulicy Gniewowskiej w Wejherowie to propozycja dla osób pragnących zamieszkać w centrum miasta. W takiej lokalizacji można korzystać ze wszystkich miejskich udogodnień, wliczając bezpośrednie sąsiedztwo przychodni, środków komunikacji miejskiej, kościołów, zaplecza gastronomiczno – spożywczego, jak również głównego deptaku miasta.

Gniewowska powstała jako budynek pięciokondygnacyjny z windą. Jest tu 48 jedno-, dwu- i trzypokojowych mieszkań. Budynek ma halę garażową z miejscami postojowymi i pomieszczeniami gospodarczymi.

Nowoczesna, elegancka i zróżnicowana architektura oraz użycie wysokiej jakości elementów wykończeniowych i elewacyjnych stanowią o ponadczasowym charakterze budynku.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Firma ORLEX zajmuje się budowaniem i sprzedażą obiektów mieszkaniowych wielorodzinnych. Do tej pory oddała ponad 5.000 mieszkań. Orlex to jeden z liderów na pomorskim rynku mieszkaniowym. Podstawowe atuty do cena i dogodne lokalizacje.
rozwiń
58 778-24-00

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi