• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Gotowe lub z szybkim terminem odbioru - wybierz mieszkanie od Euro Stylu

30 czerwca 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Osiedle Zielony Południk w Gdańsku. Osiedle Zielony Południk w Gdańsku.

Zakup wymarzonego mieszkania z rynku pierwotnego nie musi wiązać się z długim czasem oczekiwania na zakończenie inwestycji. W ofercie dewelopera Euro Styl, gwarantującego notarialnie niezmienność ceny od zakupu lokalu do jego odbioru, znajduje się duży wybór mieszkań, które są już gotowe albo będą do odbioru w ciągu kilku miesięcy. Część z nich można już obejrzeć, poznać całe osiedle i okolicę. A gdyby ktoś chciał bezproblemowo i pod okiem architekta przygotować swoje lokum do zamieszkania, może skorzystać z opcji wykończenia pod klucz.W ofercie Euro Stylu można znaleźć tego typu mieszkania w różnych lokalizacjach - Gdańsku, Gdyni oraz w Pogórzu i Rumi Janowo.

- Wszystkie nasze inwestycje cechuje elegancka architektura i wysoka jakość wykończenia. Funkcjonalne układy mieszkań umożliwiają wygodną aranżację, a duże okna zapewniają dobre doświetlenie wnętrz naturalnym światłem. Przemyślane zagospodarowanie przestrzeni wspólnych i bogactwo zieleni daje zaś mieszkańcom możliwość relaksu i aktywności na świeżym powietrzu w sąsiedzkim gronie - mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w Euro Stylu.
Osiedle Dynamika w Gdańsku. Osiedle Dynamika w Gdańsku.
W bliskim sąsiedztwie inwestycji Euro Stylu oraz na parterach niektórych budynków na terenie osiedli mieszkańcy znajdą sklepy i punkty usługowe, które zaspokoją codzienne potrzeby. W niewielkiej odległości znajdują się też szkoły, przedszkola, żłobki oraz placówki medyczne.

W Gdańsku, w spokojnej okolicy - mieszkania do odbioru w II, III i IV kwartale br.W gdańskiej ofercie lokali z szybkim terminem odbioru klienci Euro Stylu mogą wybierać wśród mieszkań na osiedlach Zielony Południk i Dynamika.

Na osiedlu Zielony Południk, zlokalizowanym w dzielnicy Gdańsk-Południe, Euro Styl ma w swojej ofercie 12 mieszkań, do których klucze będzie można odebrać w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Z kolei osoby chcące zamieszkać w prężnie rozwijającej się dzielnicy Ujeścisko, mogą zdecydować się na mieszkanie na osiedlu Dynamika przy ul. Człuchowskiej, gdzie terminy odbiorów przypadają na IV kwartał 2022 roku.

Osiedle Zielony Południk w Gdańsku. Osiedle Zielony Południk w Gdańsku.
Osiedla Euro Stylu w Gdańsku oferują ciekawie zaaranżowane, wypełnione zielenią przestrzenie wspólne. Strefy relaksu z leżakami, ścieżki spacerowe z ławkami, zielniki i sąsiedzkie grządki, kreatywne place zabaw tworzą doskonałe warunki do relaksu, przyjemnego spędzania czasu i sąsiedzkiej integracji. Ogrody deszczowe na Zielonym Południku dają poczucie kojącej bliskości natury. Z kolei kaskadowe położenie Dynamiki zapewnia walory widokowe z okien i balkonów mieszkań.

Zarówno z Zielonego Południka, jak i z Dynamiki można łatwo dojechać autem lub komunikacją miejską do centrum Gdańska. Bliskość obwodnicy Trójmiasta ułatwia zaś dotarcie do Sopotu, Gdyni czy na lotnisko, albo zaplanowanie wypadu nad kaszubskie jeziora.

Zamieszkaj w wyjątkowej PerspektywieWielbicielom śródmiejskiego stylu życia z pewnością do gustu przypadnie gdańska Perspektywa. Komfortowe mieszkania w tej wyjątkowej inwestycji Euro Stylu będą gotowe do odbioru w pierwszym kwartale 2023 roku. Perspektywa położona jest w centrum Gdańska, a zarazem w otoczeniu czterech parków - jednego na terenie osiedla i trzech parków miejskich.

Osiedle Perspektywa w Gdańsku. Osiedle Perspektywa w Gdańsku.
- Z Perspektywy jest blisko do historycznej części miasta z restauracjami i kawiarniami oraz do licznych atrakcji turystycznych np. Hevelianum czy Europejskiego Centrum Solidarności. Z drugiej strony bliskość natury, parki i ciekawie zaaranżowane przestrzenie zielone na samym osiedlu dadzą chwilę wytchnienia od zgiełku i zachęcać będą do aktywności na łonie natury - mówi Anna Tuszyńska z Euro Stylu.
Z Perspektywy wszędzie można dojść spacerem albo wygodnie dotrzeć rowerem, tramwajem lub autobusem. Do dworca PKP Gdańsk Główny można dojechać autem w zaledwie 5 minut lub dojść w niespełna 20 minut.

Kierunek Gdynia, Pogórze i Rumia - gotowe lub do odbioru w III i IV kwartale br.Na poszukujących mieszkania w Gdyni lub w jej bezpośrednim sąsiedztwie czekają gotowe do odbioru mieszkania na Osiedlu Cis, Osiedlu Beauforta i Osiedlu przy Błoniach.

Na osiedlu Cis w Gdyni Cisowej można nabyć komfortowe, czteropokojowe mieszkanie. Tę lokalizację docenią osoby, które lubią mieć blisko wszystko, co potrzebne do życia - sklepy, punkty usługowe i szkoły itp. Przyjemny relaks na terenie osiedla, które sąsiaduje z urokliwą Strugą Cisowską, zapewnią pięknie zaaranżowane tereny zielone. Mieszkańcy łatwo dojadą też do centrum Gdyni, gdyż tylko kilka minut zajmie im dojście do pętli trolejbusowej i stacji Szybkiej Kolei Miejskiej Gdyni.

Osiedle Cis w Gdyni. Osiedle Cis w Gdyni.
Także na Osiedlu Przy Błoniach w Rumi Janowie można znaleźć mieszkania już gotowe lub z terminem odbioru jeszcze w tym roku. Mieszkańcy tego osiedla docenią bogatą ofertę handlowo-usługową, edukacyjną i rekreacyjno-sportową. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji planowany jest rozległy park miejski z atrakcjami dla osób w każdym wieku. Atutem Osiedla przy Błoniach jest także bliskość i dobry dojazd do Gdyni - autem, autobusem lub koleją miejską.

Z kolei na Osiedlu Beauforta w Pogórzu na granicy z Gdynią, które będzie można odebrać mieszkanie w III kwartale tego roku. Osiedle Beauforta kusi bliskością nadmorskich atrakcji - w kilkanaście minut można dojechać do Mechelinek lub na plażę do Rewy, ulubionego miejsca wind- i kitesurferów. Na samym osiedlu są zaś place zabaw i domki dla dzieci, zielony labirynt, wielkoformatowe szachy, a także zielniki i grządki sąsiedzkie. Tuż przy osiedlu znajduje się wielofunkcyjna strefa rekreacji z miejscami do uprawiania sportu, zabawy i relaksu.

Zróżnicowanie oferty Euro Stylu - tak pod względem lokalizacji, jak i wyboru nieruchomości - sprawia, że każdy znajdzie tu mieszkanie dopasowane do swoich potrzeb.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
31500 zł/m2
Gdynia Orłowo
22700 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
22400 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
21000 zł/m2
Gdańsk Długie Ogrody
18650 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
25600 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20550 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17450 zł/m2
Sopot Górny Sopot
17350 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
15050 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane