• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Grafite

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
od I kw. 2022 r. do III kw. 2023 r. w budowie
metraż
145.5 do 150.1 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Z domów przy ulicy Ateny będzie zaledwie kilkaset metrów do jeziora Straszyńskiego. To obietnica stałego kontaktu z naturą, tym bardziej że w okolicy nie brakuje pól i lasów, gdzie uprawiać można wiele form aktywności na świeżym powietrzu.

W miejscowości dostępne są także małe i duże sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, żłobek, kompleks sportowy - wszystko w zasięgu pieszego lub rowerzysty. Niewielka odległość od obwodnicy zapewnia z kolei możliwość komfortowego dojazdu do każdej części Trójmiasta. Do Gdańska ze Straszyna dojechać można także autobusem.

Inwestycja składała się będzie z czterech domów jednorodzinnych z ogrodami, garażami w bryle domu i miejscami postojowymi przed wejściem. Teren posesji zostanie częściowo ogrodzony.

Przyszli mieszkańcy, w zależności od wybranej nieruchomości, będą mieli do dyspozycji pięć lub sześć pokoi. Domy będą miały duże przeszklenia i większą od standardowej wysokość pomieszczeń (2,72 m), co wpuści do wnętrz dużo światła i zapewni widok na zieleń. Podziwiać będzie ją można ze specjalnie zaprojektowanego siedziska w oknie salonu.

Zastosowane technologie sprawią, że domy będą energooszczędne: wentylacja mechaniczna z rekuperacją, ogrzewanie podłogowe, możliwość zamontowania kominka.

Projekt osiedla wykonany został przez trójmiejską pracownie Archituda.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Art Baltic

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (4 opinie)

targi