• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Hanza. Budują tak, jak chcieliby mieszkać

25 stycznia 2024 
 • Zielone osiedla, kameralna zabudowa, najwyższa jakość wykonania - to cechy osiedla Fauna.
 • Zielone osiedla, kameralna zabudowa, najwyższa jakość wykonania - to cechy osiedla Fauna.
 • Zielone osiedla, kameralna zabudowa, najwyższa jakość wykonania - to cechy osiedla Fauna.
 • Zielone osiedla, kameralna zabudowa, najwyższa jakość wykonania - to cechy osiedla Fauna.

Budują tak, jak sami chcieliby mieszkać. Deweloper Hanza oferuje swoim klientom mieszkania na nowopowstałym osiedlu Fauna w kameralnej południowej części GdańskaMapka. Wykonawcy z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości zaufały już setki klientów. - Cenimy autentyczne relacje oparte na życzliwości, empatii, uczciwości i szacunku. Jesteśmy transparentni i elastyczni - do każdego klienta podchodzimy indywidualnie - zapewniają przedstawiciele gdańskiej firmy.

Deweloper Hanza. Kameralna firma, dla której najważniejszy jest klientPracownicy firmy deweloperskiej tworzą niewielki, zgrany zespół, który ponad wszystko ceni szczere, dobre relacje z innymi.

- Nasze podejście wyróżnia nas w sztywnym, zhierarchizowanym korporacyjnym świecie. Jednym z naszych największych atutów jest przyjazna atmosfera, która buduje zaufanie i dobrą energię zarówno wśród Współpracowników, jak i w relacjach z klientami - podkreśla Paweł Kąkol , dyrektor spółki Hanza.
Sama firma na trójmiejskim rynku funkcjonuje już od przeszło dwóch dekad. Na swoim koncie ma już jedenaście przemyślanych i dopracowanych projektów o różnej skali, obejmujących łącznie ponad 2 tys. mieszkań i domów.

- Nasza działalność opiera się na realizacji kameralnych inwestycji, które niosą wartość dobrego życia dla mieszkańców. Nadrzędną ideą Hanzy jest tworzenie miejsc, w których dobrze się mieszka: położonych w przyjaznych lokalizacjach, funkcjonalnych, komfortowych i estetycznych - mówi Paweł Kąkol. - Na rynku wyróżniamy się standardem obsługi klienta, jakością inwestycji oraz ofertą, która stanowi świetną odpowiedź na potrzeby Klientów poszukujących atrakcyjnych miejsc do życia za racjonalną cenę.

Dobre mieszkanie to dobre życieNadrzędną misją pracowników Hanzy jest tworzenie przyjaznych miejsc do życia. Jak sami przyznają - mieszkanie to dla nich coś więcej niż cztery ściany.

- "Dobre mieszkanie" oznacza dla nas "dobre życie" - wypełnione pozytywnymi wrażeniami, w komfortowej, przyjaznej i odpowiedniej dla siebie przestrzeni - słyszymy.
Dzięki temu, że każdemu klientowi poświęca się maksimum czasu i zainteresowania, na pierwszym miejscu stawiana jest jakość wykończenia inwestycji oraz dobro, komfort i szczęście przyszłych mieszkańców.

 • Zielone osiedla, kameralna zabudowa, najwyższa jakość wykonania - to cechy osiedla Fauna.
 • Zielone osiedla, kameralna zabudowa, najwyższa jakość wykonania - to cechy osiedla Fauna.
 • Zielone osiedla, kameralna zabudowa, najwyższa jakość wykonania - to cechy osiedla Fauna.
-Nasze projekty uwzględniają ludzką potrzebę kontaktu z przyrodą. Działamy z myślą o środowisku naturalnym - nasze inwestycje są estetyczne i harmonijnie wtapiają się w okoliczną zabudowę - podkreśla Natalia Szwajkowska, architektka.
Wartości Hanzy zamknąć można w firmowym "kodeksie":

 • Radość życia
 • Satysfakcja klienta
 • Transparentność
 • Solidność i terminowość
 • Przyjazna atmosfera


Fauna na południu Gdańska. Tu można odetchnąć pełną piersiąO jakości oferty Hanzy przekonać się można przyglądając się bliżej najnowszej ofercie na osiedlu Fauna.

Obecnie w sprzedaży znajdują się dwa etapy (ETAP I, budynek D - ul. Hokejowa 25 i ETAP II, budynek E ul. Hokejowa 27). Mieszkania zlokalizowane są w dzielnicach Gdańsk Orunia Górna-Gdańsk Południe.

Osiedle Fauna powstaje na południu Gdańska, w nowej, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe.

- Tu naprawdę można oderwać się od zgiełku codzienności i odnaleźć ciszę i spokój. W pobliżu znajdują się naturalne atrakcje takie jak park Oruński, zbiornik retencyjny "Kolorowy" i potok Maćkowy - podkreśla nasza rozmówczyni.
Fauna - jak sama nazwa wskazuje - współgra z naturą, która znajduje swoje własne miejsce wśród nowoczesnej zabudowy.

Oczy mieszkańców cieszyć będzie krajobraz złożony z ogrodów deszczowych, porośniętych pnączami ścianek i pergoli, pachnących łąk kwietnych i drzew.

- Pamiętaliśmy też o naturalnych mieszkańcach osiedla. Wśród zieleni stanie budka lęgowa i karmnik dla ptaków oraz hotel dla owadów - zwraca uwagę Natalia Szwajkowska.

Fauna obok Flory. Czego się można spodziewać?Fauna sąsiaduje z Florą - wcześniejszą inwestycją Hanzy. Obie realizacje współgrają ze sobą, tworząc przytulny, otoczony zielenią i bezpieczny zakątek, w którym możesz cieszyć się spokojem i prywatnością.

Cechy osiedla w pigułce:

 • Wielkomiejskie życie blisko natury.
 • Bez względu na to, czy poszukujesz przytulnego małego gniazdka czy większego lokalu dla całej rodziny, w Faunie znajdziesz przestrzeń odpowiadającą Twoim potrzebom.
 • W bezpośrednim sąsiedztwie Fauny znajdują się: przedszkole, żłobek, pasaż handlowy, urocze restauracje, kolorowe place zabaw, siłownia na świeżym powietrzu oraz przytulne sklepiki na parterach budynków.
 • Wszystko to w zasięgu spaceru, bez konieczności wsiadania do samochodu!


Coś dla rowerzystów, pieszych i fanów ekologicznego stylu życia- Zwracamy szczególną uwagę na detale, materiały wykończeniowe i nowoczesne rozwiązania, aby zapewnić nie tylko piękne, ale również trwałe i funkcjonalne mieszkania. Inwestycję otacza rozbudowana infrastruktura osiedlowa. Wśród udogodnień znajdą się m.in: parkingi dla rowerów (w tym zadaszone), hale garażowe z powiększonymi miejscami postojowymi, cichobieżne windy, energooszczędne oświetlenie części wspólnych, szlabany oraz monitoring - mówi przedstawicielka Hanzy.
Odbiory mieszkań zaplanowano:

 • I etap - IV kwartał 2024 roku
 • II etap - I kwartał 2025 roku* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Reklama

Statystyki

Wydarzenia

Dzień Otwarty inwestycji Kusocińskiego

dni otwarte

ERES Annual Conference

600 - 2200 zł
konferencja
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33950 zł/m2
Gdynia Orłowo
24050 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23500 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
22200 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
20900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
30350 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20450 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16750 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16500 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
15800 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane