wróć do listy

Hokejowa 3

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od II kw. 2017 r. do II kw. 2021 r. w budowie
metraż
25 do 66 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w nowej, ale już rozwiniętej infrastrukturalnie części Gdańska. W pobliżu nie brakuje zielonych, naturalnych terenów, gdzie można spacerować, jeździć na rowerze, biegać.
Wokół są niewielkie sklepy osiedlowe i średniopowierzchniowy market, nie brakuje przedszkoli, niedaleko jest zupełnie nowa szkoła metropolitalna. W czasie krótkiego spaceru dojść można do dzielnicowego centrum, gdzie znajdują się wszystkie punkty usługowe.

Do śródmieścia Gdańska szybko dojechać można przez nową al. Havla, na zakończeniu której znajduje się także nowoczesny węzeł przesiadkowy.

Budynki, w etapach, powstają przy spokojnej, otoczonej kameralną zabudową mieszkaniową uliczce. Mają pięć kondygnacji naziemnych i jedną podziemną, w której znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz piwnicami. Hale garażowe zostały połączone windą z kondygnacjami mieszkalnymi.

Przed budynkami powstają miejsca postojowe naziemne. Teren inwestycji nie jest ogrodzony. Do każdego mieszkania przylega balkon (z balustradą z wypełnieniem szklanym) natomiast do mieszkań na parterze taras lub ogródek.

W pierwszym budynku, oddanym do użytkowania w I kwartale 2019 roku, powstały lokale w układzie od jednego do trzech pokoi. W budynku, który powstaje aktualnie (do I kwartału 2021 roku) dostępne są także lokale czteropokojowe (do 66 m kw.).

Budynek etapu pierwszego zaprojektował architekt Tomasz Piechota, projekt budynku drugiego etapu powstał w pracowni architektonicznej Symetria.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Opinie (6) 1 zablokowana

 • Dojazd do bloku (2)

  A jak będzie wyglądał dojazd do tego bloku? O ile dobrze się orientuję to ul. Hokejowa jest drogą prywatną więc tu jest moje pytanie. Czy właściciel tej drogi będzie wpuszczał przyszłych mieszkańców tego bloku czy dojazd będzie wyglądał inaczej?

  • 2 0

  • odpowiedź (1)

   Dojazd zapewniony został nieodpłatną i bezterminową służebnością polegająca na prawie przejazdu i przechodu dla mieszkańców osiedla.

   • 1 2

   • Z tym że nieodpłatna służebność NIE ZMUSZA do utrzymywania przejazdu/przechodu w dobrym stanie

    w ogóle nie ma mowy o drodze/chodniku - jest prawo przechodu/przejazdu po kartoflisku.
    Gumiaki się przydadzą (albo traktor).

    • 2 0

 • masakra

  Przyszłym nabywcom proponuje przyjrzeć się drodze przy ul. Hokejowej. Tego by Bareja nie wymyślił. Tam juz samochody ciężarowe mają problem żeby przejechać. Nie dajcie się również nabrać w obietnice biura sprzedaży, które zapewnia od 2009 roku iz droga zostanie wyremontowana i oświetlona..
  Hokejowa 3 reklamuje swój budynek opatrzony zdjęciem rodziny... Tymczasem na osiedlu Hokejowa nie ma i nie będzie żadnego placu zabaw. Dla odpornych na uwagi właścicieli pozostają sąsiednie place zabaw.
  O problemach lokatorów z ostatnich pieter , proponuję zapoznać się z forum hokejowa

  • 2 0

 • Dziś oglądałem ten budynek. Elewacje robią chyba jakieś bambry albo pijani ludzie, siatka klejona z wierzchu nie wtopiona, brak

  • 0 0

 • Oglądałem ten budynek. Elewacje chyba robią jakieś bambry albo pijani ludzie. Siatka zbrojąca klejona powierzchownie nie wtapiana, brak siatek diagonalnych przy naroznikach okien no i struktura końcowa że pozal się panie Boże. Szkoda słów ciekawe czy oddadzą to w takim stanie

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2021 - Nowy Port
wykład, spotkanie
kwi 24-25
sobota - niedziela, g. 10:00
Gdańsk
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
Salon Mieszkaniowy - Nowy Termin
targi
maj 15-16
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena