• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Intymność domu w cenie mieszkania - miejskie wille od ROBYG

5 kwietnia 2024 
ROSA Residence - intymność domu w cenie mieszkania. ROSA Residence - intymność domu w cenie mieszkania.

ROSA Residence to dwupiętrowe miejskie wille, zlokalizowane w kameralnej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice, przy ul. Śliwkowej. Inspirowane skandynawską architekturą osiedle charakteryzuje się wyjątkową zabudową, podwyższonym standardem i zewnętrzną przestrzenią wypełnioną zielenią. W ofercie wciąż jest dostępnych blisko 40 mieszkań w różnorodnych metrażach.ROSA Residence stanowi doskonałą okazję dla osób poszukujących przytulnego i intymnego miejsca do życia. Niskie, dwupiętrowe budynki doskonale komponują się z otoczeniem, które jest pełne bujnej roślinności, stref rekreacji oraz placów zabaw dla najmłodszych. Do mieszkań parterowych przynależą duże ogródki, a samo osiedle pełne jest licznych rozwiązań zielonej i błękitnej infrastruktury - takich jak np. łąki kwietne, ogrody deszczowe, budki dla ptaków czy domki dla owadów.

Wybrane mieszkania na ostatnich kondygnacjach wyposażone są w antresole, które znacznie zwiększają możliwości aranżacyjne wnętrza. Na przyszłych mieszkańców czeka również wiele innych udogodnień. Podziemna hala garażowa z systemem antyoblodzeniowym i zewnętrzny parking, monitoring całego osiedla, stojaki rowerowe oraz komórki lokatorskie czy wysokiej jakości materiały użyte wewnątrz i na zewnątrz budynków - to tylko niektóre z nich.

Inwestycja jest również wyposażona w wizytówkę dewelopera - system ROBYG Smart House by Keemple, zaawansowaną technologię umożliwiającą zdalne kontrolowanie oświetlenia, urządzeń elektrycznych, ogrzewania i systemu bezpieczeństwa.

  • ROSA Residence - intymność domu w cenie mieszkania.
  • ROSA Residence - intymność domu w cenie mieszkania.
- ROSA Residence na pewno wyróżnia się na trójmiejskim rynku mieszkaniowym. Udało nam się połączyć komfort życia w domu jednorodzinnym z dogodnością posiadania mieszkania, przy jednoczesnej atrakcyjności lokalizacji, a wszystko w przystępnej cenie. Ujeścisko- Łostowice to prężnie rozwijająca się dzielnica położona blisko centrum miasta, ze stale rozbudowującą się bazą handlowo-usługową oraz placówkami edukacyjnymi i parkami zieleni. Jest to miejsce z ogromnym potencjałem, gwarantujące jednak poczucie spokoju i ciszy - komentują przedstawiciele ROBYG.
Aktualnie w ofercie dostępne są mieszkania od 30 m kw. do 84 m kw. - od jednopokojowych po czteropokojowe - odpowiednie zarówno dla singli poszukujących miejsca do odpoczynku, jak i rodzin z dziećmi potrzebujących bezpiecznego miejsca do życia.

ROBYG to zaufany deweloper!Inwestycje ROBYG spełniają oczekiwania klientów będących na różnym etapie swojego życia. Doskonała lokalizacja, dogodny dostęp do infrastruktury, atrakcyjne przestrzenie wspólne czy liczne tereny pełne zieleni - planując swoją przyszłość, warto zapoznać się z ofertą ROBYG.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

  • ROBYG Gdańsk, Piekarnicza 3
 

Wydarzenia

Dzień otwarty deweloper Yareal

dni otwarte

Forum Rynku Nieruchomości - Korekta Kursu

3590 zł
forum
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35450 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23600 zł/m2
Gdynia Orłowo
23000 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
22150 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21750 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
28850 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21250 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16550 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15550 zł/m2
Gdańsk Przymorze
15150 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane