• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Inżynierska 25

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2016 r. zakończona
metraż
44 do 50 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Budynek Inżynierska 25 powstał na pograniczu Orłowa i Małego Kacka. Taka lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do wszystkich części Trójmiasta - niezależnie od tego jaki środek transportu wybierzemy. Na spacer można wybrać się na orłowską plażę, niedaleko jest też do lasu.

W budynku są zaledwie cztery lokale mieszkalne i jeden usługowy. Ekologiczną i energooszczędną eksploatację zapewnia budynkowi instalacja solarna. W budynku znalazł się garaż podziemny oraz komórki lokatorskie dla każdego mieszkania.

Dodatkowo mieszkanie na parterze posiada własny ogród, a mieszkanie na drugim piętrze własny zielony taras.

Projekt inwestycji powstał w pracowni projektowej inwestora.

Budynek Inżynierska 25 jest laureatem nagrody Czas Gdyni w kategorii Architektura (głównym projektantem jest Anna Bogusławska-Szulska, Pracownia Moduł 3000 w Gdyni). Według kapituły architektura tego małego domu mieszkalnego, budowanego także dla celów komercyjnych, nie musi być ani banalna ani sztampowa. Inwestycja pokazuje też tchnięcie nowego, modernistycznego ducha w ten segment budownictwa w mieście.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie 1 zablokowana

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Piękne i funkcjonalne mieszkania to nasza pasja. MODUŁ to firma stworzona i kierowana przez architektów. Od kilkunastu lat tworzymy nowoczesną architekturę o wysokim standardzie.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi