• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Jabłoniowa 18. Mieszkania z rekreacją i centrum miasta na wyciągnięcie ręki

10 września 2020 (artykuł sprzed 2 lat) 
Jabłoniowa 18 to nowa inwestycja, która będzie doskonałym wyborem zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Osiedle jest dobrze skomunikowane z najważniejszymi  rejonami miasta, ma też dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Jabłoniowa 18 to nowa inwestycja, która będzie doskonałym wyborem zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Osiedle jest dobrze skomunikowane z najważniejszymi  rejonami miasta, ma też dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej.

Kameralna zabudowa, nowoczesny design, zróżnicowane metraże i bliskość obwodnicy, a zarazem szybki dojazd do centrum - to główne atuty inwestycji Jabłoniowa 18 od dewelopera Siódme Niebo. Szukasz mieszkania idealnego dla siebie? Zapoznaj się z ofertą. Ceny zaczynają się już od 6500 zł za metr kwadratowy.Jabłoniowa 18 to nowa inwestycja położona w doskonałej lokalizacji. Dojazd do centrum Gdańska zajmuje zaledwie 8 minut, a do Obwodnicy Trójmiasta 5 minut.

Nowa linia tramwajowa i przystanki autobusoweOsiedle jest bardzo dobrze skomunikowane. W jego bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe oraz nowa linia tramwajowa, dzięki czemu sprawnie można dostać się na Morenę, do Wrzeszcza i centrum miasta. Sama dzielnica prężnie się rozwija, dlatego jest jedną z najchętniej wybieranych przez młodych ludzi.

Na mieszkańców Jabłoniowej 18 czekać będzie pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W pobliżu są sklepy, apteki, poczta, restauracje, fryzjer, nowa duża szkoła i przedszkole. Do jednej z największych w Trójmieście galerii handlowych można dojść spacerem.

Dodatkowy atut to liczne tereny zielone w okolicy oraz infrastruktura do uprawiania sportów - poza istniejącą już siłownią pod chmurką, powstanie też nowy tor wrotkarski.

Komfortowe mieszkania o zróżnicowanym metrażuJabłoniowa 18 to idealny adres dla tych, którzy cenią sobie mieszkanie z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mają zapewniony szybki dojazd do centrum.

Do wyboru jest 46 mieszkań w bardzo atrakcyjnych, jak na tę lokalizację, cenach. Te najmniejsze mają 27,47 m², a największe aż 95,51 m². Mieszkanie można kupić już od 6500 zł za m².

Na dole budynku będą znajdować się lokale handlowo-usługowe.

Dzięki zaprojektowaniu od trzech do sześciu lokali na jednym piętrze, deweloper zapewnia kameralność tego osiedla. Każde z mieszkań ma jeden lub dwa balkony. Niektóre z nich dodatkowo wyposażono w antresole, czyli dodatkowe efektowne przestrzenie, idealne np. na garderobę czy sypialnię.

W budynku zaplanowano też cichobieżne windy renomowanego producenta, komórki lokatorskie i podziemne miejsca postojowe.

Przestronne wnętrza z widokiem na wodęKażde z wnętrz na osiedlu Jabłoniowa 18 jest starannie zaprojektowane i przestronne.

Z budynku rozpościera się widok na wodę - zbiornik retencyjny. Dodatkowo zadbano o wysoki standard wykończenia części wspólnych. To doskonały wybór nie tylko dla singli, którzy szukają swojego pierwszego własnego lokum, ale i dla rodzin szukających większego mieszkania.

Zapoznaj się z ofertą na Targach Mieszkań i DomówZ ofertą dewelopera Siódme Niebo będzie się można zapoznać już 26 i 27 września na trójmiejskich targach Mieszkań i Domów , które odbędą się w Amber Expo w Gdańsku.Mapka

Poza Jabłoniową 18, w ofercie dewelopera są także inne ciekawe inwestycje. Wśród nich: Młody Jasień, Onnea, Szafranova.

Szafranova to nowe osiedle dwulokalowych bliźniaków w Straszynie. Domy mają duże metraże i położone są zaledwie 20 min. od centrum Gdańska i 10 min. od jeziora, z którego uroków mają możliwość korzystać mieszkańcy.

Siódme Niebo to deweloper z Trójmiasta, istniejący na rynku od 2007 roku. Firma specjalizuje się w budowie mieszkań oraz domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów (13 opinii)

5 zł
targi

Miejsca

Zobacz także

 

Wydarzenia

Dzień Otwarty nowej inwestycji Apartamenty Forma w Rumi

dni otwarte
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33100 zł/m2
Gdynia Orłowo
22550 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20050 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
17800 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
22100 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20650 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
19700 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15250 zł/m2
Gdynia Orłowo
15100 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane