wróć do listy

Jagiellońska 13

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
planowana
sprzedaż
planowana 
deweloper

Opis inwestycji

Lokalizacja przyszłej inwestycji sprzyja aktywnemu trybowi życia. Zielony, pełen ścieżek rowerowych i spacerowych Park Reagana znajduje się w zasadzie po drugiej stronie ulicy. Co za tym idzie, krótki spacer będzie dzielił przyszłych mieszkańców od plaży i nadmorskiego deptaka. Tuż obok inwestycji znajdują się z kolei kryte korty tenisowe.

Realizacja inwestycji na Przymorzu oznacza dostęp do rozbudowanej sieci sklepów osiedlowych, a także galerii handlowej, siłowni, punktów usługowych, warsztatów samochodowych, przedszkoli, szkół, kościołów, przychodni zdrowia - wszystkich punktów, które powodują, że w danej dzielnicy wygodnie się żyje.

Konkursowa koncepcja przewiduje realizację budynku o trzynastu kondygnacjach nadziemnych i dwóch podziemnych. Przed budynkiem, od strony ulicy Jagiellońskiej powstanie niewielki plac, wokół którego skupione będą usługi oraz wejście główne do budynku. W dwukondygnacyjnym holu wejściowym zaplanowano natomiast ogród zimowy, zaś obustronne przeszklenie (północ-południe) umożliwiać będzie nieustanny kontakt wnętrza z przestrzenią rekreacyjną na zewnątrz. W podobnym duchu zaplanowano strefy dla mieszkańców: bawialnię i salon wypoczynkowy, które będą mieć bezpośredni kontakt z półprywatnym ogrodem. Zielona, dostępna tylko dla mieszkańców przestrzeń, powstanie także na najwyższych kondygnacjach budynku. Według założenia architektów rozciągał się stąd będzie widok na Zatokę Gdańską.

W sumie powstać ma tu 160 mieszkań (w tym, dzięki kształtowi budynku, 82 - powyżej czwartej kondygnacji - z widokiem na Zatokę Gdańską). Na parterze powstanie sześć lokali usługowych - w tym pięć z nich będzie miała dwie kondygnacje, co wpłynie na atrakcyjny wygląd elewacji.

W dwukondygnacyjnej hali garażowej zaprojektowano 199 miejsc, ponadto przewidziano 17 zewnętrznych miejsc postojowych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych oraz klientów lokali usługowych.

Każde mieszkanie wyposażono w loggię, która dodatkowo posiada "boks", gdzie zmieści się jednostka klimatyzacji lub meble tarasowe. Dla każdej loggii przewidziano możliwość instalacji szklanych przesłon przesuwnych.

Koncepcyjny projekt inwestycji powstał w sopockiej pracowni Roark Studio.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Chlebova

Chlebova

NDI Development

Gdańsk Śródmieście, ul. Wiosny Ludów

25 do 120 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Tre Mare Residence

Tre Mare Residence

NDI Development

Gdańsk Jelitkowo, ul. Jelitkowska

37 do 240 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Apartamenty Przy Plaży

Apartamenty Przy Plaży

NDI Development

Gdańsk Jelitkowo, ul. Jelitkowska

40 do 145 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (6) 1 zablokowana

 • Atrakcyjna lokalizacja...

  ...gdyby nie to że ceny grubo powyżej 10 000zł/m2 co sprawia że oferta nie wygląda już wcale konkurencyjnie.

  • 14 1

 • zła lokalizacja na "apartamenty"

  w otoczeniu falowiec na Jagiellońskiej stanie się skansenem PRL-u. Jak już to zdecydowanie zabudowa tylko do 4 kondygnacji nadziemnych.

  • 19 8

 • (1)

  Jeszce trochę zabudowy to przymorze zakorkuje się na maksa :(

  • 16 1

  • Następny klocek stanie po przekątnej tego wysokościowca, czyli na przedłużeniu falowca w stronę morza. Jak można tak wysokie budynki stawiać blisko morza. I tego parku co raz mniej. Brzydko, ciasno, i głośno się robi na Przymorzu. A tak dobrze się tu mieszkało.

   • 16 4

 • Czekam na Ceny

  Góra 17 tysi a dół od 12 i to jest normalna cena , którą łykam od razu , czekam

  • 0 2

 • Kto z osób odpowiedzialnych za planowanie przestrzeni zdecydował na budowę 13 pięter w tym miejscu? To przeczy wbrew logice, gdzie falowce mają ich 10. Drogi zielonej nadal nie ma, a deweloperka i układ gdański bije sobie brawo, budując "apartamentowce" w "bardzo atrakcyjnych" miejscach, jak to sam deweloper określił na swojej stronie. mieszkańcy ul. jagiellońskiej są zdecydowanie przeciwni tak wysokiej zabudowie !!!!

  • 5 4

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

NDI Development jest spółką zajmującą się rozwojem projektów deweloperskich w ramach sopockiej Grupy NDI.
rozwiń
58 771-77-77