Inwestycje w Trójmieście

Spartan Domy Sp. z o.o.

Jaworowe Wzgórze

Suchy Dwór

miejscowość:
Suchy Dwór
miejsce:
ul. Słowikowa/Sowia/Pliszkowa i Żurawia Mapka
deweloper:
Spartan Domy Sp. z o.o.
typ zabudowy:
jednorodzinna, bliźniacza, wielorodzinna
metraż:
75 do 250 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2016 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Jaworowe Wzgórze powstaje poza granicami Gdyni (Suchy Dwór, gmina Kosakowo). Jest to jednak na tyle blisko aglomeracji, że można uznać je za gdyńskie przedmieście.
Trasą Kwiatkowskiego oraz dwupasmową ulicą płk. Dąbka osiedle skomunikowane jest z trójmiejską obwodnicą, a przez nią z innymi częściami Trójmiasta.
Suchy Dwór to także dobra baza wypadowa na plaże: w Rewie czy Mechelinkach. Otoczenie osiedla niezabudowanymi terenami i osiedlami domów jednorodzinnych sprzyja osobom, które preferują aktywny tryb życia.

Kompleks powstaje w etapach. Docelowo na obszarze 26 hektarów zaplanowanych zostało 166 domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Projekt całości przewiduje powstanie w ramach osiedla terenów sportowo-rekreacyjnych, usługowych i zielonych. Na osiedlu istnieje i funkcjonuje żłobek, niepubliczne przedszkole tenisowe "Jaworek", przychodnia ze szpitalem oraz pasaż handlowy. Powstały także i funkcjonują odkryte korty tenisowe oraz kryta hala tenisowa.

W I i II etapie powstały domy w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej.

W III, aktualnie realizowanym, etapie osiedla powstają budynki czterorodzinne w dwóch typach - z mieszkaniami dwupoziomowymi lub mieszkaniami znajdującymi się na parterze i na piętrze. W budowie są również domy w zabudowie bliźniaczej.

W budynkach wielorodzinnych dostępne są garaże indywidualne lub miejsca postojowe przed budynkami. Do mieszkań dwupoziomowych i parterowych przynależą ogrody o powierzchni od 82 do 245 m kw.

Osiedle nie będzie ogrodzone.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (2) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.