• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Jupiter

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od I kw. 2021 r. do I kw. 2022 r. zakończona
metraż
39 do 69 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Lokalizacja inwestycji zapewnia możliwość szybkiego dotarcia do przystanków komunikacji miejskiej, szkoły podstawowej, przedszkoli, sklepów, punktów usługowych, miejsc rekreacji. Położenie w dzielnicy Osowa, a więc z łatwym wyjazdem na obwodnicę, oznacza także łatwość poruszania się po całej aglomeracji.

Jupiter to czterokondygnacyjny budynek z 44 mieszkaniami. Wyróżnia go ciekawa architektura z elewacjami w stonowanych barwach. Mieszkania na piętrach mają swoje balkony (na najwyższym piętrze także tarasy), a te na parterze prywatne ogródki. Szczególnie przestrzenne lokale powstały na najwyższej kondygnacji. Ze względu na bryłę budynku mają one nietypowe przeszklenia, zewnętrznymi schodami wyjść można na zewnętrzny taras.

Do każdego lokalu przynależy komórka lokatorska. Piętra połączone zostały windą. Mieszkańcy mogą też korzystać z rowerowni. Parkowanie aut możliwe jest na terenie posesji.

Projekt inwestycji powstał w gdyńskiej pracowni 3M Projekt.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Artykuły

Opinie

Deweloper

Pomorskie Domy to uznane przedsiębiorstwo deweloperskie, realizujące inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolic. Już od 15 lat budujemy w Gdańsku i Gdyni piękne, solidnie wykonane domy i mieszkania. Misja naszej firmy to realizacja ...
rozwiń
58 301-84-27

Wydarzenia

OdeaPark - Dzień otwarty

dni otwarte