wróć do listy

Kameralne Pogórze

typ zabudowy
handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
zakończona
metraż
56.5 do 146 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w jednej z najszybciej rozwijających się części Gdyni. Znajdują się tu m.in. sklepy wielobranżowe, punkty usługowe, szkoła, przedszkola, przystanki komunikacji miejskiej ZKM Gdynia. Piechotą można stąd dojść także do dużej galerii handlowej.

W otoczeniu inwestycji nie brakuje zielonych terenów spacerowych oraz rozbudowanych placów zabaw. Rowerem lub samochodem szybko można stąd dotrzeć na plażę w Mechelinkach czy Rewie.

Z kolei przez estakadę szybko można stąd wyjechać w kierunku centrum Gdyni, Sopotu i Gdańska oraz trójmiejskiej obwodnicy, a co za tym idzie dojazd do autostrady i na lotnisko jest komfortowy i bezkolizyjny.

Osiedle tworzyć będzie 19 budynków czterolokalowych rozlokowanych na dwuhektarowej działce. W ramach inwestycji powstanie tu także osiem lokali usługowych, co na pewno wpłynie na codzienny komfort życia mieszkańców.

Do mieszkań na parterze przylegać będą ogródki o powierzchni od 84 do 224 m kw., a o mieszkań na piętrze balkony i tarasy o powierzchni do 30 m kw. Wyważona kolorystyka elewacji w kolorach ziemi, różnorodne faktury oraz przeszklenia, a także okalająca osiedle roślinność tworzyć będą przyjazny, sprzyjający relaksowi nastrój.

Osiedle będzie ogrodzone, monitorowane, a do kontroli dostępu służyć będą videodomoforny. Każdy z lokali przygotowany będzie do instalacji fotowoltaiki.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Perfect Home
Perfect Home
Polityka prywatności

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

Forum Rynku Nieruchomości
Forum Rynku Nieruchomości
konferencja
wrz 2-3
czwartek - piątek
Sopot, Sheraton
Mieszkaniowe targi
Mieszkaniowe targi
targi
wrz 4-5
sobota - niedziela
Gdynia, Gdynia Arena