Inwestycje w Trójmieście

Poprzednia inwestycja Następna inwestycja

Jaworscy

Kamienica Oliwski Park

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Oliwa
dzielnica:
Oliwa
miejsce:
ul. Opata Jacka Rybińskigo 19 mapa
deweloper:
Jaworscy
typ zabudowy:
wielorodzinna, handel i usługi
metraż:
25 do 93 m2
sprzedaż:
planowana 
realizacja:
planowana
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstaje w "salonie" Oliwy, z okien nowego budynku widać będzie Park Oliwski i znajdujący się w nim Pałac Opatów. Zastąpi on niewielki pawilon handlowy, który dzisiaj stoi pomiędzy kamienicami przy ul. Opata Jacka Rybińskiego.

Na parterze kamienicy powstanie lokal usługowy o powierzchni około 150 m kw. Przynależeć będzie do niego zaplecze na poziomie -1, które zaaranżować można jako kuchenne zaplecze. Powierzchnia przeznaczona na lokale usługowe może zostać także podzielona na mniejsze części.

Lokale mieszkalne powstaną na piętrach pierwszym i drugim (tutaj będą także antresole). W sumie powstanie osiem mieszkań. Do części mieszkalnej prowadziło będzie niezależne wejście przez elegancki hall. Do każdego lokalu przynależeć będzie komórka lokatorska oraz miejsce postojowe pod oświetloną wiatą postojową.

Architektura budynku nawiązuje do historycznej zabudowy starej Oliwy. Wokół posesji zaprojektowana została zieleń. Teren posesji będzie ogrodzony, wjazd możliwy będzie przez otwieraną automatycznie bramę.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Dodaj zdjęcie

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.