• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kamienica Waśkowskiego

Wejherowo, ul. Waśkowskiego

Sad-Bik Sadecki J; Drabik K.
wróć do listy

Kamienica Waśkowskiego

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2012 r. zakończona
metraż
49.8 do 64.8 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
Sad-Bik Sadecki J; Drabik K.
lokalizacja
Wejherowo, ul. Waśkowskiego

Opis inwestycji

Kamienica Waśkowskiego powstała w pobliżu stacji SKM Wejherowo Śmiechowo oraz blisko przystanku autobusowego. Blisko jest stąd do żłobków, przedszkoli, szkoły podstawowej i gimnazjum. W okolicy zaledwie kilku metrów znajduje się dostęp do pełnej infrastruktury osiedlowej – sklepów, punktów usługowych, placów zabaw dla dzieci, kościołów, aptek, przychodni zdrowia.

W trzykondygnacyjnym budynku znajduje się 12 mieszkań o powierzchni około 52 m kw., przy czym mieszkania na ostatniej kondygnacji powiększyć można o antresolę wielkości około 15 m kw. Do mieszkań parterowych przynależne są ogródki.

Kamienica jest ogrodzona i zamknięta, wjazd możliwy jest przez bramę otwieraną automatycznie. Na terenie inwestycji przewidziano 12 miejsc postojowych przyporządkowanych do każdego mieszkania oraz altankę przeznaczoną do użytku przez wszystkich mieszkańców.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Sad-Bik Sadecki J; Drabik K.

Firma Sad-Bik jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku w zakresie budownictwa wielorodzinnego. Starannie dobrana lokalizacja budynków mieszkalnych oraz ergonomia mieszkań ma na celu zminimalizowanie trudów dnia codziennego.
rozwiń
58 671-00-95

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi