Inwestycje w Trójmieście

BMC

Kamieniczki Królewskie

Sopot

miejscowość:
Sopot Wyścigi / Karlikowo
dzielnica:
Wyścigi / Karlikowo
miejsce:
ul. Władysława Łokietka
deweloper:
BMC
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
35 do 77 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od IV kw. 2014 r. do II kw. 2016 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Kamieniczki Królewskie powstały w najnowszej - jeśli chodzi o zabudowę mieszkaniową - części Sopotu. Jest stąd blisko do centrum miasta, na plażę, molo, do Ergo Areny. W sąsiedztwie planowane jest powstanie sopockich błoni.

Bezpośrednie otoczenie to niska i kameralna zabudowa mieszkaniowa. W podobnym charakterze utrzymana jest też inwestycja BMC. Wszystkie trzy budynki mają cztery kondygnacje. W pierwszym z nich, zwanym Kamienicą Szafirową, powstało 15 lokali. W drugim, Kamienicy Platynowej - 18. Powstała jako ostatnia Kamienica Rubinowa pomieściła 21 mieszkań. Kamienice Platynowa i Rubinowa zostały oddane do użytkowania w 2016 roku.

Architektura obiektów dostosowana została do otaczającej zabudowy oraz wpasowana w klimat nadmorskiego kurortu - budynki subtelnie nawiązują do dawnych sopockich willi. Na elewacjach widać obszerne przeszklenia i deskowanie.

Teren kompleksu został ogrodzony i monitorowany. W budynkach znajdą się windy, a pod nimi podziemne hale garażowe i komórki lokatorskie. Do mieszkań przynależą balkony lub tarasy, a dla lokali parterowych - ogródki. Przewidziano instalację wideodomofonów, drzwi antywłamaniowych klasy C, a w lokalach na parterze dodatkowych zabezpieczeń okien.

Projekt budynków powstał w pracowni Maciej Mariusz Magda.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij