• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Kamieniczki Królewskie

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
od IV kw. 2014 r. do II kw. 2016 r. zakończona
metraż
35 do 77 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper
BMC

Opis inwestycji

Kamieniczki Królewskie powstały w najnowszej - jeśli chodzi o zabudowę mieszkaniową - części Sopotu. Jest stąd blisko do centrum miasta, na plażę, molo, do Ergo Areny. W sąsiedztwie planowane jest powstanie sopockich błoni.

Bezpośrednie otoczenie to niska i kameralna zabudowa mieszkaniowa. W podobnym charakterze utrzymana jest też inwestycja BMC. Wszystkie trzy budynki mają cztery kondygnacje. W pierwszym z nich, zwanym Kamienicą Szafirową, powstało 15 lokali. W drugim, Kamienicy Platynowej - 18. Powstała jako ostatnia Kamienica Rubinowa pomieściła 21 mieszkań. Kamienice Platynowa i Rubinowa zostały oddane do użytkowania w 2016 roku.

Architektura obiektów dostosowana została do otaczającej zabudowy oraz wpasowana w klimat nadmorskiego kurortu - budynki subtelnie nawiązują do dawnych sopockich willi. Na elewacjach widać obszerne przeszklenia i deskowanie.

Teren kompleksu został ogrodzony i objęty monitoringiem. W budynkach znajdą się windy, a pod nimi podziemne hale garażowe i komórki lokatorskie. Do mieszkań przynależą balkony lub tarasy, a dla lokali parterowych - ogródki. Przewidziano instalację wideodomofonów, drzwi antywłamaniowych klasy C, a w lokalach na parterze dodatkowych zabezpieczeń okien.

Projekt budynków powstał w pracowni Maciej Mariusz Magda.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Materiał wideo

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Piękne mieszkanie to jedno z tych największych marzeń w życiu...
rozwiń
58 500-82-11

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (1 opinia)

targi