• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

NoMo Nowa Motława

typ zabudowy
handel i usługi, inwestycyjna
realizacja
planowana
metraż
27 do 85 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

NoMo powstaje przy ul. Kamienna Grobla 2 na Dolnym Mieście – dzielnicy Gdańska o dużym potencjale rozwoju, z licznymi terenami zielonymi oraz zachowanym dawnym układem urbanistycznym.
Pod wpływem programów rewitalizacyjnych zmienia się charakter tego miejsca, a starym budynkom przywracany jest dawny blask. Wśród historycznej zabudowy pojawiają się uzupełnienia mieszkalno-usługowe i nowoczesne przestrzenie rekreacyjne. NoMo jest częścią tej zmiany.

Dodatkowo zabudowa będzie znajdowała się bezpośrednio przy nabrzeżu Motławy. To unikatowa lokalizacja, z okien której roztaczać się będzie bezpośredni widok na wodę.

Położenie na granicy Dolnego Miasta i Śródmieścia powoduje też, że użytkownicy w ciągu krótkiego spaceru dotrzeć będą mogli do najważniejszych zabytków Gdańska i atrakcji Głównego Miasta - kulturalnych, rozrywkowych, restauracji, pubów, terenów spacerowych - również tych znajdujących się na Dolnym Mieście, w tym w obszarze Opływu Motławy.

Architektura NoMo swoją formą i materiałami nawiązywać ma do stylu domków rybackich. Będzie to to 20 lokali z wykończeniem pod klucz w standardzie. Lobby z miejscem na przechowanie bagażu i skrytką na klucze da możliwość łatwego udostępnienia apartamentu gościom.

Budynek składał się będzie z dwóch części, połączonych przejściem bramowym. Na parterze oraz na poziomie -1 zaprojektowano 7 lokali usługowych przygotowanych pod restaurację, kawiarnię oraz usługi wellness.

W ramach części wspólnych zaplanowana jest sala klubowa do wyłącznego użytkowania przez właścicieli apartamentów lub ich gości. W domowym otoczeniu można tu spędzić czas z widokiem na wodę przy ulubionej książce lub w kameralnym gronie obejrzeć film.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Zdjęcie

Metraż

Pokoje

Cena

39.72 m2
2
Zapytaj o cenę
28.08 m2
2
Zapytaj o cenę
66.18 m2
2
Zapytaj o cenę
77.35 m2
2
Zapytaj o cenę
50.78 m2
2
Zapytaj o cenę
42.31 m2
2
Zapytaj o cenę
43.91 m2
2
Zapytaj o cenę
87.51 m2
4
Zapytaj o cenę
44.85 m2
2
Zapytaj o cenę
46.13 m2
2
Zapytaj o cenę
58.04 m2
3
Zapytaj o cenę
41.4 m2
2
Zapytaj o cenę
42.93 m2
2
Zapytaj o cenę
26.97 m2
2
Zapytaj o cenę
41.92 m2
2
Zapytaj o cenę

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Eco Classic
ECO Classic
Polityka prywatności

Opinie (2)

 • Wysokość (1)

  Bardzo niska zabudowa, szczególnie biorąc pod uwagę sąsiadujące wieżowce oraz inwestycje po drugiej stronie motławy. Tak niska zabudowa jest dużym marnotrawieniem przestrzeni w centrum. Z tego co wiem wynika to z miejscowego planu zagospodarowania. Czy jest szansa na zmianę planu oraz dostosowanie projektu pod wyższą zabudowę?

  • 6 9

  • nie ma

   • 0 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Deweloper

Osiedle Wolne Miasto zostało zaprojektowane jako nowoczesne miasteczko harmonizujące z jego otoczeniem. 1200 mieszkań w niskiej zabudowie, lokale usługowo-handlowe, dziedzińce, place zabaw, tereny zielone, miejsca postojowe.
rozwiń
58 728-49-49
602-444-474

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja