• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Kaprów 3

typ zabudowy
powierzchnia biurowa, handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
od I kw. 2012 r. do II kw. 2014 r. zakończona
metraż
28 do 247 m2
sprzedaż
zakończona 

Opis inwestycji

Lokalizacja kamienicy przy głównej osi komunikacyjnej Trójmiasta i przy wyjeździe na obwodnicę Trójmiejską, a jednocześnie w sąsiedztwie pętli tramwajowej i autobusowej oraz w pobliżu przystanku SKM i dworca kolejowego, czyni tę inwestycję jedną z najciekawszych w Trójmieście.
Jednocześnie blisko stąd do zabytkowego Parku Oliwskiego oraz do lasu.
Rozwinięta infrastruktura dzielnicy zapewnia także komfortowe życie w pobliżu sklepów, zielonego ryneczku, przychodni, szkoły, kościoła...

Budynek ma dwa poziomy podziemnej hali garażowej oraz cztery piętra nadziemne i dwie klatki schodowe, które zapewniają komunikację w dwóch odrębnych funkcjonalnie częściach budynku: usługowej (od parteru do IV piętra; metraże od 28 do 247 m kw.) i mieszkalnej (od I do IV piętra; metraże od 53 do 95 m kw.).

Część usługowa (dedykowana gastronomii, handlowi, gabinetom lekarskim, a przede wszystkim powierzchniom biurowym) dostępna jest bezpośrednio od ulicy Kaprów; część mieszkalna od drugiej - spokojniejszej strony budynku.

Architektonicznie kamienica nawiązuje do historycznej zabudowy Starej Oliwy, koresponduje z sąsiednimi budynkami (na przeciwko stoi Rezydencja Oliva ukończona przez tego samego dewelopera w 2006 r.), ale też idąc z duchem czasu - zawiera współczesne rozwiązania.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie 1 zablokowana

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Panorama Development

PANORAMA Development Sp. z o.o. działa na trójmiejskim rynku od 1996 roku. Zadowolenie klientów i budowane zaufanie są dla nas najcenniejszymi wartościami.
PANORAMA Twój deweloper !
rozwiń
58 781-12-00

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi