Inwestycje w Trójmieście

Panorama Development

Kaprów 3

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Oliwa
miejsce:
ul. Kaprów 3 Mapka
deweloper:
Panorama Development
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa, handel i usługi, wielorodzinna
metraż:
28 do 247 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od I kw. 2012 r. do II kw. 2014 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Lokalizacja kamienicy przy głównej osi komunikacyjnej Trójmiasta i przy wyjeździe na obwodnicę Trójmiejską, a jednocześnie w sąsiedztwie pętli tramwajowej i autobusowej oraz w pobliżu przystanku SKM i dworca kolejowego, czyni tę inwestycję jedną z najciekawszych w Trójmieście.
Jednocześnie blisko stąd do zabytkowego Parku Oliwskiego oraz do lasu.
Rozwinięta infrastruktura dzielnicy zapewnia także komfortowe życie w pobliżu sklepów, zielonego ryneczku, przychodni, szkoły, kościoła...

Budynek ma dwa poziomy podziemnej hali garażowej oraz cztery piętra nadziemne i dwie klatki schodowe, które zapewniają komunikację w dwóch odrębnych funkcjonalnie częściach budynku: usługowej (od parteru do IV piętra; metraże od 28 do 247 m kw.) i mieszkalnej (od I do IV piętra; metraże od 53 do 95 m kw.).

Część usługowa (dedykowana gastronomii, handlowi, gabinetom lekarskim, a przede wszystkim powierzchniom biurowym) dostępna jest bezpośrednio od ulicy Kaprów; część mieszkalna od drugiej - spokojniejszej strony budynku.

Architektonicznie kamienica nawiązuje do historycznej zabudowy Starej Oliwy, koresponduje z sąsiednimi budynkami (na przeciwko stoi Rezydencja Oliva ukończona przez tego samego dewelopera w 2006 r.), ale też idąc z duchem czasu - zawiera współczesne rozwiązania.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij