Inwestycje w Trójmieście

Premica

Kasztanowe Wzgórza

Borkowo

miejscowość:
Borkowo
miejsce:
ul. Wiosenna Mapka
deweloper:
Premica
typ zabudowy:
jednorodzinna, bliźniacza
metraż:
123.6 do 123.6 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Kasztanowe Wzgórza to osiedle, które etapami powstało na granicy Gdańska i Borkowa. Niedaleko ulicy Wiosennej znajduje się duże osiedle z pełnym zapleczem handlowo-usługowym i rekreacyjnym. Domy powstają w zacisznej okolicy, a jednocześnie blisko Gdańska. Szybko można stąd także wyjechać na obwodnicę Trójmiasta, dzięki czemu ułatwiony jest dojazd do Gdyni, Sopotu oraz wjazd na autostradę.

W otoczeniu powstających domów nie brakuje zielonych terenów, które na pewno wykorzystają osoby, które lubią aktywny tryb życia: po drugiej stronie drogi dojazdowej do osiedla znajduje się stawek wraz z zewnętrzną siłownią i miejscem wypoczynku.

Kasztanowe Wzgórza powstawały w pięciu etapach. W czwartym etapie zrealizowano osiem budynków po dwa domy w zabudowie szeregowej, łącznie 16 domów z garażem. Z każdego domu jest wyjście do własnego ogródka z wykończony tarasem.

Na parterze znajduje się wiatrołap (z ogrzewaniem podłogowym), łazienka, salon z aneksem kuchennym - tu możliwy jest montaż kominka.
Na piętrze rozplanowane zostały z kolei trzy sypialnie (w tym jedna z wyjściem na balkon) i łazienka. W domu jest także strych z możliwością adaptacji. Metraż całego domu to 123,59 m kw., strych ma 15,57 m kw. powierzchni użytkowej (28,07m kw. "po podłodze").
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie (21) 9 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.