• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kasztelańska 3

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do I kw. 2019 r. zakończona
metraż
33.8 do 83.9 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Budynek powstał w dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana, która jest położona w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Gdyni. Szybko dojechać można stąd w każdą część Gdyni, a jednocześnie udać się na ciekawy spacer do lasu czy na plażę. Wokół nie brakuje miejskiej infrastruktury, która sprawia, że codzienne życie jest komfortowe.

Kasztelańska 3 to trzykondygnacyjny, kameralny budynek mieszkalny. Został zaprojektowany zgodnie z panującymi trendami architektury, przy jednoczesnej inspiracji modernistycznymi tradycjami Gdyni.

Na etapie budowy możliwe było połączenie mieszkań w większe apartamenty. Wysokie okna i przeszklone balkony zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz. Dla wygody mieszkańców w budynku zainstalowana została winda, a pod budynkiem powstała hala garażowa. Mieszkańcy parterów do dyspozycji mają tarasy, na piętrach powstały balkony z przeszklonymi balustradami.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

Deweloper

RG Budom

Zajmujemy się budową i sprzedażą domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz budynków usługowo - mieszkalnych. Realizujemy obiekty od projektu do wykończenia.
rozwiń
58 622-94-39

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja