• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Komfortowe życie w Mechelinkach

26 września 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Brizo Park w Mechelinkach to inwestycja gdyńskiego dewelopera MR Dom, która jest zlokalizowana bezpośrednio w pasie nadmorskim. Brizo Park w Mechelinkach to inwestycja gdyńskiego dewelopera MR Dom, która jest zlokalizowana bezpośrednio w pasie nadmorskim.

Na pewnym etapie życia dochodzimy do wniosku, że miejsce zamieszkania ma fundamentalne znaczenie dla komfortu i stylu życia. Nie od dziś wiadomo, że ludzie żyjący nad morzem są szczęśliwsi i naładowani pozytywną energią. Dzięki morskiej bryzie, zostają uruchomione w organizmie reakcje adaptacyjne i kompensacyjne, wywołane przez wahania temperatury, ciśnienia atmosferyczne oraz działania wiatru. W ten sposób dochodzi do odświeżenia funkcji i do regeneracji organizmu. Aktywnie spędzając czas w pasie nadmorskim jesteśmy dotlenieni morskim powietrzem. To taki solankowy aerozol powstający na styku wzburzonych fal i szorstkiego, plażowego piasku. Nad morzem po prostu czuć, że oddycha się pełną piersią.Brizo ParkBrizo Park w Mechelinkach to inwestycja gdyńskiego dewelopera MR Dom, która jest zlokalizowana bezpośrednio w pasie nadmorskim. Brizo Park jest nowoczesnym osiedlem domów jednorodzinnych. Każdy z nich, o powierzchni ok. 218 mkw., posiada ogród, duży taras, szeroki podjazd oraz garaż na dwa auta - czyli wszystko to, co pozwala na komfortowe życie.

Umiejscowiony na parterze obok funkcjonalnie wydzielonej kuchni i jadalni salon każdego domu, został optycznie powiększony dzięki panoramicznemu oknu z widokiem na taras, który płynnie łączy się z ogrodem. Ta zielona przestrzeń wokół domu jest ważnym element życia społecznego, gdzie rodzina integruje się, a jednocześnie każdy może oddawać się innej aktywności.

Od plaży osiedle dzieli dystans, który można pokonać w ciągu zaledwie pięciominutowego spaceru. Nad brzegiem morza można delektować się cudownymi wschodami słońca, oglądanymi z plaży lub z urokliwego mechelińskiego mola. Można tam także asystować rybakom, którzy właśnie wrócili z połowu, dostarczając morskie specjały natychmiast na - zlokalizowany koło mola - miejscowy targ rybny.

- Zgodnie z misją firmy MR Dom, w BrizoPark stawiamy na ekologiczne i energooszczędne budownictwo. Dbamy o szczegóły, aby w przyszłości zminimalizować straty ciepła i kosztownej energii. Używamy najnowocześniejszych komponentów. W salonie zaprojektowaliśmy kominek, który oprócz aspektów wizualnych, także może pełnić rolę grzewczą. Zamontowaliśmy świetliki, które rozpraszając światło dzienne rozświetlają korytarze. Na każdej posesji zakopany jest zbiornik na deszczówkę, która przyda się do podlewania ogrodu. Domy mają wyprowadzoną instalację pod system "inteligentny dom - SMART HOME" - mówi Krzysztof Witecki - dyrektor marketingu i komunikacji.

Wspólna przestrzeńPo południowej stronie osiedla zaprojektowaliśmy prywatny park z placem zabaw dla dzieci i siłownią na otwartym powietrzu. Ciągi komunikacyjne osiedla zaaranżowano w formie tzw. "the woonerf way". To nowoczesny sposób organizacji przestrzeni wspólnej.

Koncepcja ta poszerza funkcjonalność posesji. Na terenie osiedla panuje harmonia i bezpieczeństwo, uzupełniona starannie zaprojektowaną zielenią. Zieleńce ciągu komunikacyjnego porastają dęby czerwone.

MechelinkiMechelinki są ulokowane na mapie wybrzeża w bardzo atrakcyjnym miejscu, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatów przyrodniczych (np. Mechelińskie Łąki, rezerwat Beka). Mają bezpośredni dostęp do Zatoki Puckiej, a jednocześnie są znakomicie skomunikowane z Gdynią, obwodnicą Trójmiasta oraz Rewą - modnym miejscem wypoczynku dla uprawiających sporty wodne.

Przyroda wokół Mechelinek daje duże możliwości do spacerów, uprawiania joggingu czy wypraw rowerowych, a nawet surfowania po falach morskich. W okolicy osiedla Brizo Park są cenione restauracje i kawiarnie, gdzie miło można spędzić romantyczne wieczory.

  • Posiadanie domu na zamkniętym osiedlu w okolicach Trójmiasta, ma wiele korzyści i cieszy się sporym zainteresowaniem.
  • Domy Brizo Park są nabywane nie tylko przez rodziny zamieszkujące południowe części kraju, ale także  przez mieszkańców Trójmiasta.
  • Umiejscowiony na parterze obok funkcjonalnie wydzielonej kuchni i jadalni salon każdego domu, został optycznie powiększony dzięki panoramicznemu oknu z widokiem na taras, który płynnie łączy się z ogrodem.
  • Brizo Park to dobra inwestycja dla szukających domu wokół Trójmiasta.

Twoje miejsce do życiaPosiadanie domu na zamkniętym osiedlu w okolicach Trójmiasta, ma wiele korzyści i cieszy się sporym zainteresowaniem. Domy Brizo Park są nabywane nie tylko przez rodziny zamieszkujące południowe części kraju, ale także przez mieszkańców Trójmiasta.

Znają oni Mechelinki od strony letniego wypoczynku, dlatego cenią sobie możliwość zamieszkania na tym terenie. Miejsce to jest także stworzone dla osób, którzy pracują zdalnie i nie muszą codziennie jeździć do biura. Wystarczy złącze internetowe, aby pogodzić pracę i życie nad morzem.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Brizo Park

Brizo Park

Mr Dom Sp. z o.o.

Mechelinki Mapa

218 do 249 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja

Miejsca

 

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
33900 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23550 zł/m2
Gdynia Orłowo
23350 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21100 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
21050 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
33300 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
20500 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17200 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16000 zł/m2
Gdańsk Oliwa
16000 zł/m2
Gdańsk Przymorze
14950 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane