• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kup mieszkanie od Domesta i nie martw się jego wyposażeniem

10 stycznia 2023, godz. 09:00 
Kup mieszkanie od Domesta i otrzymaj kartę upominkową IKEA o wartości 20 tys. zł na jego wyposażenie. Promocją objęte są wszystkie mieszkania z oferty gdańskiego dewelopera. Kup mieszkanie od Domesta i otrzymaj kartę upominkową IKEA o wartości 20 tys. zł na jego wyposażenie. Promocją objęte są wszystkie mieszkania z oferty gdańskiego dewelopera.

Kup mieszkanie i nie martw się jego wyposażeniem. Gdański deweloper Domesta przygotował specjalną promocję dla tych, którzy zdecydują się na zakup jednego z mieszkań z oferty. Wystarczy podpisać umowę rezerwacyjną lub przedwstępną, aby przy odbiorze mieszkania otrzymać kartę upominkową o wartości 20 tys. zł do wykorzystania w sklepach IKEA. Akcja trwa do 28 lutego 2023 r.Marzysz o własnym mieszkaniu z rynku pierwotnego, ale martwisz się, jak je urządzić? Deweloper Domesta po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów.

- Wszyscy klienci, którzy podpiszą z nami umowę rezerwacyjną lub przedwstępną na wybrane mieszkanie, przy jego odbiorze otrzymają kartę o wartości 20 tys. zł do wykorzystania w sklepach IKEA. Jestem przekonana, że bogaty asortyment tego sklepu ułatwi urządzenie wymarzonego mieszkania lub wybranego pomieszczenia: kuchni, łazienki, sypialni, salonu, pokoju dziecięcego, garderoby czy też domowego biura - mówi Marta Apanowicz, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Domesta. - W IKEA swoje wsparcie oferują projektanci wnętrz, stąd nasi klienci będą zaopiekowani również w tej kwestii.
Promocją objęte są mieszkania z oferty Domesta, zarówno kawalerki, dwu-, trzy- i czteropokojowe ze wszystkich inwestycji dewelopera: osiedla Leszczynowy Park, Urzeka oraz #NaSwoim. Z oferty można skorzystać do 28 lutego 2023 r. Wystarczy w tym czasie wybrać wymarzone mieszkanie i podpisać umowę rezerwacyjną bądź przedwstępną.

- O szczegółach warto porozmawiać z naszymi doradcami sprzedaży, którzy podpowiedzą najlepsze rozwiązania i przygotują ofertę skrojoną pod państwa wymagania - dopowiada Marta Apanowicz.
Karta upominkowa IKEA o wartości 20 tys. zł zostanie przekazana w momencie odbioru mieszkania. Co ważne, karty te są bezterminowe. Ze szczegółami promocji możesz zapoznać się na stronie internetowej.

Promocją objęte są mieszkania ze wszystkich inwestycji dewelopera: osiedla Leszczynowy Park, Urzeka oraz #NaSwoim.
Promocją objęte są mieszkania ze wszystkich inwestycji dewelopera: osiedla Leszczynowy Park, Urzeka oraz #NaSwoim.

Jakie inwestycje od Domesta warto rozważyć?Leszczynowy Park - mieszkania gotowe do odbioru

To jedno z najbardziej popularnych osiedli położonych na terenie JasieniaMapka. Inwestycja wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą i świetnym skomunikowaniem z centrum Gdańska oraz szybkim dostępem do obwodnicy, a przy tym położona jest w zacisznym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku.

Ważnym elementem osiedla jest park, który powstał na terenie osiedla. Zajmuje on powierzchnię ponad 16 tys. m kw. Znajdują się w nim ogrody (społeczny i sensoryczny), plac zabaw, miejsca do wypoczynku (hamaki, stoły piknikowe), a wszystko to otoczone zielenią.

Na osiedlu Leszczynowy Park istnieje możliwość zakupu gotowego mieszkania - w ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 47,16 m kw. do 71, 86 m kw. Ceny rozpoczynają się już od 8,2 tys. zł/m kw.

Leszczynowy Park - mieszkania z odbiorem w czerwcu 2023

W ofercie Leszczynowego Parku znajdują się też mieszkania z odbiorem w czerwcu. Wśród ofert znajdują się jeszcze mieszkania dwu- i trzypokojowe. Z dostępnymi mieszkaniami można zapoznać się np. na wirtualnej makiecie 3D. W niedługim czasie Domesta wprowadzi do sprzedaży kolejną pulę mieszkań na osiedlu przy Leszczynowej.

#NaSwoim - mieszkania z odbiorem w czerwcu 2023

Osiedle #NaSwoim położone jest na Chełmie przy ul. PtasiejMapka. Obok osiedla znajduje się bogate zaplecze usługowe w postaci centrum handlowo-usługowego "Pasaż Chełmski". Na wysoki komfort zamieszkiwania w tej okolicy wpływa również łatwy dostęp do placówek edukacyjnych oraz komunikacji miejskiej.

Większość mieszkań znalazła już swoich nabywców. W ofercie osiedla znajdują się jeszcze ostatnie mieszkania trzypokojowe o powierzchni od 59,78 do 69,51 m kw. Wśród nich są mieszkania z jednoczesną ekspozycją na wschód, jak i zachód. Ceny mieszkań rozpoczynają się już od 8740 zł za m kw.

Urzeka - mieszkania z odbiorem w listopadzie 2023

Urzeka cieszy się dużą popularnością już od momentu wprowadzenia tej inwestycji do sprzedaży. To na terenie tego osiedla Domesta realizować będzie olbrzymią strefę rekreacji nad Potokiem Oruńskim wraz z naturalnym placem zabaw. W pobliżu osiedla znajdują się również zbiorniki retencyjne Świętokrzyska I i Świętokrzyska II oraz liczne ścieżki rowerowe. Osiedle Urzeka to odpowiedź dla osób szukających wymarzonego mieszkania w bardzo korzystnej cenie.

Dwupokojowe mieszkanie można zakupić już od 323 tys. zł. W ramach inwestycji Urzeka z odbiorem w 2023 dostępne są dwupokojowe mieszkania o powierzchni od 35,19 do 44,74 m kw. oraz trzypokojowe o powierzchni od 63,06 do 66,61 m kw.

Urzeka - mieszkania z odbiorem w listopadzie 2024

Myśląc o większym mieszkaniu, warto rozważyć też ofertę osiedla Urzeka. W budynku nr 3, położonym tuż przy Jarze Potoku Oruńskiego, dostępne są czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 76,76 do 81 m kw. Są to lokale z ogródkami lub balkonami, przy czym część z balkonów ma powierzchnię ponad 15 m kw. Ceny rozpoczynają się już od 7930 zł za m kw.

Z ofertą gdańskiego dewelopera Domesta można zapoznać się na stronie internetowej.

Zarezerwuj swoje mieszkanie

Szczegółowych informacji na temat poszczególnych osiedli, rozkładu mieszkań, ceny, a także promocji udzielają doradcy:

  • Agnieszka Zielińska - 511 683 312
  • Monika Maternik - 572 283 331
  • Paweł Zabolewicz - 505 991 887
  • Tomasz Taurogiński - 661 662 102

Jeśli zastanawiasz się nad kredytowaniem zakupu mieszkania, warto skontaktować się i porozmawiać o dostępnych opcjach z doświadczonym ekspertem kredytowym. 

  • Andrzej Paczull - 697 774 866

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
32550 zł/m2
Gdynia Orłowo
21200 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20550 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
18000 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
17150 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21850 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
21000 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
18950 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15850 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
14500 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane