• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Kup mieszkanie z rabatem i odbierz je już w tym roku

9 sierpnia 2022 

Wymarzone mieszkanie możesz mieć jeszcze w tym roku. W ofercie Euro Stylu znajdziesz duży wybór lokali gotowych lub z krótkim terminem odbioru, w różnych lokalizacjach - w Gdańsku, Gdyni i Rumi. Deweloper oferuje obecnie na te mieszkania atrakcyjny rabat. Dodatkowo klienci, którzy teraz zdecydują się na zakup z tej oferty, mogą skorzystać z korzystnego rozkładu płatności - 20 proc. przy umowie, pozostała część tuż przed odbiorem. Miłym akcentem będzie też upominek w postaci wysokiej jakości małego AGD. Euro Styl gwarantuje również notarialnie niezmienność ceny od podpisania umowy do przekazania mieszkania.Atutem mieszkań gotowych i tych, których odbiór zaplanowano w ciągu kilku miesięcy - oprócz atrakcyjnego rabatu i rozłożenia płatności - jest to, że można je obejrzeć, a także poznać całe osiedle i okolicę.

- W Euro Stylu dbamy zarówno o elegancką, ponadczasową architekturę budynków, jak i o wysoką jakość wykończenia. Mieszkania w naszych inwestycjach mają funkcjonalny układ, który umożliwia wygodną aranżację. Duże okna sprawiają, że wnętrza są dobrze doświetlone naturalnym światłem. A gdyby ktoś chciał bezproblemowo i pod okiem architekta zaaranżować swoje lokum, może skorzystać z opcji wykończenia pod klucz. Staranne i przemyślane zagospodarowanie przestrzeni wspólnych i bogactwo zieleni dają zaś mieszkańcom w każdym wieku możliwość relaksu, aktywności na świeżym powietrzu czy spotkań w sąsiedzkim gronie - mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w Euro Stylu.
W bliskim sąsiedztwie inwestycji Euro Stylu oraz na parterach niektórych budynków na terenie osiedli mieszkańcy znajdą sklepy i punkty usługowe, dzięki którym zrobią niezbędne zakupy i zaspokoją inne codzienne potrzeby. W niewielkiej odległości znajdują się też szkoły, przedszkola, żłobki oraz placówki medyczne.

Dynamika i Zielony Południk - w nowoczesnym duchu równowagiJuż w listopadzie tego roku klucze do mieszkań mogą odebrać klienci Euro Stylu, którzy zdecydują się na zakup lokalu na osiedlu Dynamika przy ul. Człuchowskiej na gdańskim Ujeścisku. Mieszkania już gotowe lub z terminem odbioru w III kwartale można zaś kupić na osiedlu Zielony Południk w Gdańsku Południe. Zarówno Ujeścisko, jak i Gdańsk Południe to prężnie rozwijające się dzielnice miasta - idealne dla tych, który chcą zachować równowagę między pracą a życiem rodzinnym.

Osiedla Euro Stylu oferują ciekawie zaaranżowane, wypełnione różnorodną zielenią przestrzenie wspólne. Strefy relaksu z leżakami, ścieżki spacerowe z ławkami, zielniki i sąsiedzkie grządki, kreatywne place zabaw tworzą doskonałe warunki do relaksu, przyjemnego spędzania czasu i sąsiedzkiej integracji. Ogrody deszczowe na Zielonym Południku dają poczucie kojącej bliskości natury. Dynamika zaś wyróżnia się kaskadowym położeniem, co zapewnia walory widokowe z okien i balkonów.

- Na terenie Dynamiki powstaną liczne udogodnienia związane z nowoczesną mobilnością, np. stojaki rowerowe oraz stacje serwisowania rowerów, hulajnóg i deskorolek. W halach garażowych będą stanowiska do ładowania baterii rowerów elektrycznych i hulajnóg. Na zewnątrz wyznaczone zostaną miejsca do carsharingu oraz wynajmu elektrycznych jednośladów - mówi Anna Tuszyńska z Euro Stylu.
Zarówno z Zielonego Południka, jak i z Dynamiki można łatwo dojechać autem lub komunikacją miejską do centrum Gdańska. Bliskość Obwodnicy Trójmiasta ułatwia zaś dotarcie do Sopotu, Gdyni czy na lotnisko, albo zaplanowanie wypadu nad kaszubskie jeziora.

Perspektywa - w centrum Gdańska, w otoczeniu zieleniWielbicielom śródmiejskiego stylu życia spodoba się Perspektywa - położona w centrum Gdańska i w otoczeniu czterech parków, w tym jednego na terenie osiedla. Komfortowe mieszkania w tej wyjątkowej inwestycji Euro Stylu będą gotowe do odbioru w I kwartale 2023 roku.

Z Perspektywy jest blisko do historycznej części miasta z restauracjami i kawiarniami oraz do licznych atrakcji, np. Hevelianum czy Europejskiego Centrum Solidarności. Z drugiej strony bliskość natury, parki i ciekawie zaaranżowane przestrzenie zielone między budynkami dadzą chwilę wytchnienia od zgiełku i zachęcać będą do aktywności na świeżym powietrzu.

Z Perspektywy wszędzie można dojść spacerem albo wygodnie dotrzeć rowerem, tramwajem lub autobusem. Do dworca PKP Gdańsk Główny można dojechać autem w zaledwie 5 minut lub dojść w niespełna 20 minut.

Cis i Osiedle przy Błoniach - kierunek Gdynia i RumiaNa poszukujących mieszkania w Gdyni lub w jej bezpośrednim sąsiedztwie czekają gotowe do odbioru mieszkania na Osiedlu Cis i Osiedlu przy Błoniach. Na osiedlu Cis w Gdyni Cisowej można nabyć komfortowe, czteropokojowe mieszkanie.

To idealna lokalizacja dla tych, którzy lubią mieć blisko wszystko, co potrzebne do życia - sklepy, punkty usługowe, szkoły itp. Przyjemny relaks na terenie osiedla, które sąsiaduje z urokliwą Strugą Cisowską, zapewnią pięknie zaaranżowane tereny zielone. Łatwo dojechać stąd do centrum Gdyni - tylko kilka minut zajmie dojście do pętli trolejbusowej i stacji Szybkiej Kolei Miejskiej.

Na Osiedlu Przy Błoniach w Rumi Janowie także można znaleźć mieszkania już gotowe lub z terminem odbioru jeszcze w tym roku. Mieszkańcy tego osiedla docenią bogatą ofertę handlowo-usługową, edukacyjną i rekreacyjno-sportową. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji planowany jest rozległy park miejski z atrakcjami dla osób w każdym wieku. Atutem osiedla jest także bliskość i dobry dojazd do Gdyni - autem, autobusem lub koleją miejską.

- Zróżnicowanie naszej oferty mieszkań, zarówno pod względem lokalizacji, jak i liczby pokoi czy wielkości lokalu, sprawia, że każdy - bez względu na etap życia - znajdzie tu lokum dopasowane do swoich potrzeb - podsumowuje Anna Tuszyńska z Euro Stylu.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
31400 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
19800 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
19750 zł/m2
Gdynia Orłowo
19100 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
18000 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
21950 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
18800 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
17800 zł/m2
Sopot Górny Sopot
16600 zł/m2
Gdynia Orłowo
14000 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane