• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Łabędzie Wzgórze

typ zabudowy
jednorodzinna, bliźniacza
realizacja
do III kw. 2014 r. zakończona
metraż
194.4 do 213.4 m2
sprzedaż
zakończona 

Opis inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w cichym i spokojnym otoczeniu, wokół przeważa zabudowa jednorodzinna. Zapewnia to komfort zamieszkania na uboczu, a jednak blisko centrum miasta. W pobliżu kompleksu znajdują się niezbędne do codziennego funkcjonowania obiekty infrastrukturalne (m.in. punkty usługowo-handlowe, placówki edukacyjne, przychodnia lekarska, poczta). Dodatkowym atutem okolicy jest bliskość ulicy Armii Krajowej, dzięki czemu mieszkańcy dzielnicy mają zagwarantowany szybki dojazd zarówno do śródmieścia Gdańska, jak do Obwodnicy Trójmiasta. Obok inwestycji znajduje się staw retencyjny, wokół którego zorganizowano miejsce na wypoczynek i rekreację (m.in. siłownia pod chmurką, place zabaw, ławki i wiaty).

Inwestycję tworzą trzy budynki (dwa w zabudowie bliźniaczej) tworzące niewielkie, ustronne osiedle trzykondygnacyjnych domów z garażami w przyziemiu. Dwa budynki powstały jako domy w zabudowie bliźniaczej, jeden z nich jak wolnostojący.


Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

PPHU Lelex P. Leleń

Firma powstała w Maju 2004 roku.Na początku działalności skupiła się na prowadzeniu prac podwykonawczych dla firmy ORLEX.Tu zdobyła niezbędne doświadczenie,które zaowocowało własnymi inwestycjami,głównie w strefie budownictwa jednorodzinnego.
rozwiń

Wydarzenia

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (5 opinii)

targi