wróć do listy

Leśna Zatoka

Deweloper: Masko Invest
typ zabudowy
jednorodzinna, wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2021 r. w budowie
metraż
53 do 121.3 m2
sprzedaż
w trakcie 
lokalizacja

Opis inwestycji

Osiedle Leśna Zatoka powstaje w spokojnej okolicy Rumi. Mieszkając w tej lokalizacji łatwo połączyć zalety miejskiego życia ze spokojem urokliwego przedmieścia - wejście do lasu znajduje się zaledwie kilka kroków od powstającego osiedla.

W pobliżu Osiedla Leśna Zatoka znajdują się szkoła podstawowa, centrum handlowe, punkty usługowe, blisko jest także do aquaparku. Dojazd do Redy, Wejherowa oraz aglomeracji trójmiejskiej jest możliwy z wykorzystaniem komunikacji miejskiej oraz głównych dróg dojazdowych.

Leśna Zatoka została zaprojektowana jako zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, w którym przewidziano łącznie 52 lokale mieszkalne.

W pierwszym etapie, do stycznia 2021 roku, powstanie sześć budynków, a w każdym z nich dwa mieszkania:

  • na dolnej kondygnacji domów powstaną mieszkania o pow. ok. 67 m kw. z dostępem do indywidualnych ogrodów (ok. 65 m kw.);


  • wyższa kondygnacja poświęcona będzie na mieszkania dwupoziomowe o pow. ok. 121 m kw. (82 m kw. + 39 m kw.) z kameralnymi balkonami (ok. 10 m kw.); atutem tych lokali będą poddasza o pow. ok. 39 m kw. (aż 75 m kw. liczonych po podłodze), które będzie można dowolnie zaaranżować i dostosować do własnych potrzeb.


W drugim etapie, który zrealizowany zostanie do lipca 2021, powstaną domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 104 m kw. W tym przypadku mieszkańcy do dyspozycji będą mieli trzy kondygnacje mieszkalne: część dzienną na parterze, dwie sypialnie oraz obszerną łazienkę na piętrze oraz poddasze o powierzchni około 20 m kw. (41 m kw. po podłodze), które będzie można dowolnie zaaranżować.

Trzeci i ostatni etap inwestycji powstanie tu do grudnia 2021 roku. W tym przypadku znowu oferowane będą mieszkania (na parterach lub piętrach). Będą one miały powierzchnię do 53 do nawet 121 m kw.

Do domu i mieszkań na parterze na osiedlu przylegać będą ogrody o powierzchni od 35 do 303 m kw. Z kolei do mieszkań na piętrze obszerne balkony.

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Masko Invest
Masko Invest
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Rodziewiczówny 5

Rodziewiczówny 5

Masko Invest

Rumia, ul. Rodziewiczówny 5

44.7 do 62.5 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

Świat opowiadany
Świat opowiadany
warsztaty
g. 10:00 - 10:45
Gdańsk, Kącik Montessori
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
Open House Gdańsk 2020 - Nowy Port
wykład , spotkanie
gru 5-6
sobota - niedziela, g. 9:00
Gdańsk
Olga Drenda wykład + Q&A
Olga Drenda wykład + Q&A
wykład , spotkanie
gru 7
poniedziałek, g. 18:00
Gdańsk, Plama