• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Leszczynowe Wzgórze

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
do IV kw. 2014 r. zakończona
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Leszczynowe Wzgórze to kameralny zespół pięciu domów w zabudowie szeregowej w pobliżu ul. Leszczynowej i Jabłoniowej w Gdańsku.

Wjazd do domów zaplanowano od północy, natomiast tarasy i część ogrodową od południa. Segmenty domów oddzielone są od siebie garażami, co ma na celu podwyższenie poczucia prywatności mieszkańców.

Na parterze przewidziano ponadstandardowe duże okna, które doświetlają salon połączony z jadalnią i kuchnią. Bezpośrednio z salonu będzie można także wyjść na nasłoneczniony taras.

Na piętrze każdego domu znajdują się cztery sypialnie oraz łazienka. We wszystkich pokojach przewidziano duże okna balkonowe.

Na parterze i w łazienkach wykonano ogrzewanie podłogowe. W budynkach wykonano również rozprowadzenia instalacji alarmowej, podłączenia do kominka, domofonu i telefonu.

Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie 1 zablokowana

Deweloper

Marco-Inwestycje

Proponujemy domy w stanie deweloperskim oraz mieszkania w przyjemnych, spokojnych a, co najważniejsze bezpiecznych lokalizacjach. Poczuj się bezpiecznie we własnym domu Pomoc w pozyskiwaniu kredytów bankowych Projektujemy domy jednorodzinne i ...
rozwiń
58 300-10-24
504-225-560

Wydarzenia

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi

Co W Trawie Piszczy?

269 - 947 zł
konferencja