• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Leszczynowy Park: gotowe mieszkania z rabatem 30 000 zł

9 listopada 2022 

Jeśli szukasz mieszkania z możliwością odbioru w tym roku, koniecznie zapoznaj się z ofertą gdańskiego dewelopera Domesta. Znajdziesz w niej mieszkania w popularnej inwestycji Leszczynowy Park, położonej na JasieniuMapka. Klucze do wymarzonego "M" możesz odebrać jeszcze w tym roku.Mieszkania od 326 000 złW ofercie Leszczynowego Parku znajdują się mieszkania dwu-, trzy- oraz czteropokojowe, a cena za m kw. kształtuje się już od 7745 zł.

- Wśród naszych propozycji znajduje się m.in. ostatnia kawalerka o powierzchni 35,83 w promocyjnej cenie 326 000 zł zamiast 356 000 zł. Położona jest ona na 4. piętrze i ma ekspozycję południową - mówi Olga Przybyłowska, kierownik wsparcia sprzedaży Domesta. - Osobom szukającym większego lokum, proponujemy rozważenie trzypokojowych mieszkań o powierzchni 58,85 m kw. w promocyjnej cenie 469 000 zł, zamiast 499 000 zł. Oprócz atrakcyjnej ceny, mieszkania te wyróżniają się też funkcjonalnymi układami.
Korzystną ceną wyróżniają się też czteropokojowe mieszkania o powierzchni 79,92 m kw. z widokiem na powstający park. Ich promocyjna cena zaczyna się już od 619 000 zł. Dodatkowo z części mieszkań roztacza się widok na Zatokę Gdańską.

Mieszkania z odbiorem w listopadziePierwszy z budynków z osiedla Leszczynowy Park otrzymał już zgodę na użytkowanie; kolejny zaś zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku. Po umówieniu wizyty, istnieje możliwość obejrzenia wybranego mieszkania. W tym celu wystarczy skontaktować się z Doradcą Klienta z firmy Domesta. Kolejny budynek z tej kameralnej inwestycji zostanie oddany w czerwcu. Również w jego ramach dostępne są mieszkania w promocyjnej cenie.

- Gratką jest jedno z ostatnich dwupokojowych mieszkań z ogródkiem - zdradza Olga Przybyłowska. - Lokal o powierzchni 46,49 m kw. jest dostępny obecnie w promocyjnej cenie 386 700 zł zamiast 416 700 zł.

Leszczynowy Park - osiedle z własnym parkiemLeszczynowy Park to kameralna inwestycja położona na gdańskim Jasieniu. Inwestycja powstaje przy ul. LeszczynowejMapka, pomiędzy ulicami Kartuską i Jabłoniową. Jej umiejscowienie gwarantuje szybki dostęp zarówno do centrum miasta, jak i trójmiejskiej obwodnicy.

Dobrze skomunikowany Leszczynowy Park znajduje się też w zacisznej części Jasienia, a budowany w ramach inwestycji park o powierzchni 16 tys. m kw. umożliwia oderwanie się od miejskiego zgiełku, jak i odpoczynek po pracy. Park zostanie oddany do użytku pod koniec tego miesiąca. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z jego atrakcji już w tym roku.

W ramach parkowej inwestycji, posadzonych zostało 59 nowych drzew, tysiące krzewów, bylin oraz nowych nasadzeń. To tylko niektóre z elementów, które wchodzą w skład nowego parku. Powstały też ogrody: sensoryczny oraz społeczny, ścieżka zdrowia, siłownia zewnętrzna oraz naturalny plac zabaw z tyrolką, a także strefy rekreacyjne ze stołami piknikowymi.

Więcej o inwestycji możesz dowiedzieć się na stronie: Leszczynowy Park

Leszczynowy Park - osiedle z własnym parkiem


30 mieszkań na 30-lecie z rabatem 30 000 złMieszkania na osiedlu Leszczynowy Park dostępne są w jubileuszowej promocji gdańskiego dewelopera Domesta.

- Z okazji naszego 30-lecia, przygotowaliśmy urodzinową ofertę: 30 mieszkań z rabatem 30 000 zł. Wybraliśmy 30 wyjątkowych mieszkań i obniżyliśmy cenę każdego z nich aż o 30 000 zł - dodaje Marta Apanowicz, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu. - Oprócz mieszkań położonych na osiedlu Leszczynowy Park przy ul. Leszczynowej, w promocyjnej ofercie są też mieszkania znajdujące się na Osiedlu Urzeka przy ul. Guderskiego na gdańskim Jasieniu, a także #NaSwoim przy ul. Ptasiej na gdańskim Chełmie. Zachęcamy do kontaktu z Doradcami Sprzedaży, którzy podczas spotkania z chęcią przedstawią ofertę skrojoną pod określone wymagania.
Więcej o promocji możesz przeczytać na stronie: 30 mieszkań na 30-lecie


Zarezerwuj swoje mieszkanieSzczegółowych informacji na temat poszczególnych osiedli, rozkładu mieszkań, ceny, a także promocji udzielają doradcy:


Jeśli zastanawiasz się nad kredytowaniem zakupu mieszkania, warto skontaktować się i porozmawiać o dostępnych opcjach z doświadczonym ekspertem kredytowym. 

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Targi mieszkań i domów

targi

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
31950 zł/m2
Gdynia Orłowo
20450 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
20050 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
18950 zł/m2
Gdańsk Śródmieście
17900 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
22950 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21100 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
18050 zł/m2
Sopot Górny Sopot
17000 zł/m2
Gdańsk Matemblewo
16000 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane