Inwestycje w Trójmieście

Nest House Invest Sp. z o.o.

Lipowy Zakątek

Rumia

miejscowość:
Rumia
miejsce:
ul. Lipowa 38
deweloper:
Nest House Invest Sp. z o.o.
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
50 do 75 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do II kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Lipowy Zakątek w Rumi powstanie nad strumieniem Zagórska Struga. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się kompleksowa infrastruktura miejska. W odległości kilkuset metrów od inwestycji mieści się przedszkole, szkoła podstawowa, targowisko miejskie, hala widowiskowo-sportowa, stadion miejski.

Sąsiedztwo pętli autobusowej oznacza łatwą komunikację w obrębie miasta. Położenie inwestycji pozwala także szybko dotrzeć do pobliskiej Rewy, gdzie można delektować się czasem spędzonym na plaży Zatoki Puckiej.

Inwestycja składać się będzie z dwóch budynków. W każdym z nich powstaną zaledwie cztery mieszkania. Pod budynkami ulokowany zostanie wspólny garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki, natomiast mieszkania na piętrze będą miały antresole. Ich mieszkańcy korzystać będą z obszernych tarasów.

Do dyspozycji mieszkańców na terenie inwestycji znajdzie się duży ogród przy strumieniu , który można będzie wykorzystać na plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do wypoczynku i wspólnego spędzania czasu z rodziną.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Gda Architekci.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5
STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij