• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Lipowy Zakątek

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2020 r. zakończona
metraż
50 do 75 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Osiedle Lipowy Zakątek w Rumi powstało nad strumieniem Zagórska Struga. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się kompleksowa infrastruktura miejska. W odległości kilkuset metrów od inwestycji mieści się przedszkole, szkoła podstawowa, targowisko miejskie, hala widowiskowo-sportowa, stadion miejski.

Sąsiedztwo pętli autobusowej oznacza łatwą komunikację w obrębie miasta. Położenie inwestycji pozwala także szybko dotrzeć do pobliskiej Rewy, gdzie można delektować się czasem spędzonym na plaży Zatoki Puckiej.

Inwestycja składa się z dwóch budynków. W każdym z nich powstały zaledwie cztery mieszkania. Pod budynkami ulokowano wspólny garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, natomiast mieszkania na piętrze mają antresole. Ich mieszkańcy korzystają także z obszernych tarasów.

Do dyspozycji mieszkańców na terenie inwestycji znajduje się duży ogród przy strumieniu , który można wykorzystać na plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do wypoczynku i wspólnego spędzania czasu z rodziną.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Gda Architekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi