• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Livigo

typ zabudowy
jednorodzinna, szeregowa
realizacja
do IV kw. 2022 r. w budowie
metraż
189 do 236.1 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Ul. Szarych Szeregów znajduje się w lokalizacji, gdzie dobrze rozwinięta jest infrastruktura rekreacyjna - niedaleko jest stąd do lasu – Rezerwatu Przyrody Klif. Spacerem dojść można stąd także na plażę czy gdyński bulwar.

Z nieodległej al. Zwycięstwa autobusami odjechać można w kierunku centrum Gdyni oraz Sopotu. Pociągiem SKM poruszać się można z kolei po całym Trójmieście. Okolica inwestycji zapewnia także dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

W ramach kameralnej inwestycji powstaną dwukondygnacyjne lokale o powierzchni domu jednorodzinnego (budynki będą miały w sumie cztery kondygnacje). Usytuowanie w spokojnej uliczce, w drugiej linii zabudowy i w otoczeniu domów jednorodzinnych z ogródkami gwarantuje ciszę i intymność.

Integralną częścią apartamentów w wyższej części budynku są tarasy na górnych kondygnacjach. Przy wyjściu z mieszkania na taras zaprojektowano pergole ze składanym dachem z tkaniny. W słoneczne dni będzie można je zwinąć i korzystać ze słońca. W pozostałe dni osłonią one przed deszczem i wiatrem.

Z kolei do lokali położonych poniżej przynależą ogródki, do których wyjść można bezpośrednio ze strefy dziennej apartamentu. Ogródki mają od 168 do 270 m kw.

Zaletą budynków jest ich położenie na skarpie. Dzięki ukształtowaniu terenu budynki są przesunięte względem siebie, zaś w pionie kaskadowo kończą się obszernymi słonecznymi tarasami. Przyszłym mieszkańcom zapewni to poczucie prywatności.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Manifest Architektura Andrzeja Marka.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Mr Dom Sp. z o.o.
Polityka prywatności

Inwestycje tego dewelopera

Brizo Park

Brizo Park

Mr Dom Sp. z o.o.

Mechelinki, ul. Cedrowa Mapa

218 do 218 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.