• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Login H2O

typ zabudowy
jednorodzinna
realizacja
do IV kw. 2020 r. zakończona
metraż
137 do 148 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstała w niezwykłym miejscu - na zboczu ponad pełnym ptactwa zbiornikiem wodnym. Niemal z każdego domu rozciągał się będzie widok na wodę, żyjące tu ptactwo i spacerujących wokół ludzi.

Okolica inwestycji to rozbudowana (w sporej mierze przez tego samego dewelopera) część miasta. Blisko jest stąd do szkoły czy sklepów - w tym nowej galerii handlowej z siłownią.
Z ulicy Jaworzniaków szybko dojechać można do Śródmieścia Gdańska, jak i wyjechać na obwodnicę, co zapewnia wygodną komunikację ze wszystkimi częściami Trójmiasta.

W ramach inwestycji powstało siedem budynków w zabudowie bliźniaczej, czyli 14 niezależnych domów. Każdy dom ma pomieszczenie techniczne na kocioł gazowy, wbudowany garaż oraz miejsce parkingowe przed posesją. Wszystkie domy mają też tarasy i indywidualne ogródki.

Bryły budynków wzbogacą panoramiczne okna, które nie tylko sprawiają, że budynki nabrały nowoczesnego sznytu, ale też sprawiają, że wnętrza są dobrze doświetlone.

Projekt powstał w pracowni projektowej dewelopera.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie 1 zablokowana

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Jesteśmy firmą deweloperską prowadzącą swoją działalność na terenie Gdańska oraz w rejonach Trójmiasta. Działamy na polskim rynku nieruchomości od 25 lat, utrzymując wysoki standard mieszkań oraz estetykę wykończenia zabudowy osiedli mieszkaniowych.
rozwiń
58 301-22-04

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi