• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Luna w Osowej. Nowa inwestycja Pomorskich Domów

16 kwietnia 2024, godz. 09:00 
Budynek Luna powstanie obok zrealizowanego w ubiegłym roku budynku Stelo. Razem stworzą przytulny zakątek w Osowej. Budynek Luna powstanie obok zrealizowanego w ubiegłym roku budynku Stelo. Razem stworzą przytulny zakątek w Osowej.

Osowa niebawem wzbogaci się o kolejną nową inwestycję mieszkaniową, która wprowadzi do tej gdańskiej dzielnicy nowoczesne rozwiązania architektoniczne oraz zapewni wygodę i funkcjonalność przyszłym mieszkańcom. Luna, położona przy skrzyżowaniu ulic Galaktycznej i HomeraMapka, to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na komfortowe mieszkania w tej części miasta.Projekt Luna to 62 mieszkania o zróżnicowanych układach mieszczących się w powierzchniach od 34 do 85 m kw. Przemyślana struktura lokali sprosta różnorodnym oczekiwaniom przyszłych mieszkańców - od kompaktowych, dwupokojowych mieszkań dla osób szukających mniejszych metraży, po wygodne dla rodzin lokale czteropokojowe.

Luna to nowoczesne osiedle mieszkaniowe o wyjątkowym designie i innowacyjnych rozwiązaniach architektonicznych. Deweloper Pomorskie Domy oferuje przyszłym mieszkańcom nie tylko estetykę, ale także wygodę codziennego życia. W ramach tego zapewnia dwie windy ułatwiające dostęp do mieszkań, praktyczne komórki lokatorskie, zewnętrzne miejsca parkingowe oraz rowerownię.

Klatki schodowe zostaną tu wykończone zgodnie z autorskim projektem przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów budowlanych.

 • Tak prezentują się części wspólne w budynkach na osiedlu Luna.
 • Tak prezentują się części wspólne w budynkach na osiedlu Luna.
 • Tak prezentują się części wspólne w budynkach na osiedlu Luna.
 • Tak prezentują się części wspólne w budynkach na osiedlu Luna.

Przestrzeń życiowa skrojona na miaręProjekt uwzględnia również indywidualne preferencje klientów. Możliwa jest tu pełna personalizacja układu przestrzennego, co jest niewątpliwie atutem dla osób pragnących stworzyć własną, niepowtarzalną przestrzeń życiową.

W niektórych lokalach na najwyższych kondygnacjach zaplanowano antresole, co stanowi dodatkowy atut dla osób poszukujących nietuzinkowych rozwiązań architektonicznych. Niebanalnego charakteru wnętrzom dodadzą okna w stylu loftowym rozciągające się na obydwa poziomy.

 • Części wspólne, a także przylegające do mieszkań balkony, tarasy i ogródki będą miejscem przydomowego relaksu mieszkańców Luny.
 • Na najwyższej kondygnacji Luny znajdą się mieszkania z antresolami. Wysokie okna o nietypowym kształcie pomogą w aranżacji niezwykle przestronnych mieszkań.

Osowa. Dzielnica szczęśliwych ludziOsowa to dzielnica, która od lat ma swoich wiernych zwolenników. Zapewnia łatwy dostęp do różnych części aglomeracji trójmiejskiej, co jest istotne dla osób pracujących lub uczących się w różnych rejonach miasta.Dodatkowo Osowa to dzielnica dynamicznie się rozwijająca. Przekłada się to na szybki rozwój infrastruktury użyteczności publicznej oraz punktów handlowych i usługowych. To również dzielnica samowystarczalna, idealnie wkomponowująca się w koncepcję miasta 15-minutowego, co staje się coraz ważniejszym kryterium wyboru dla osób poszukujących miejsca do życia w dynamicznym środowisku miejskim. Sprzyja to także budowaniu przynależności oraz więzi sąsiedzkich, co według wszystkich badań stanowi o zadowoleniu z miejsca zamieszkania.

Mówiąc o Osowej, nie możemy zapomnieć o jej położeniu w otoczeniu natury. W obrębie dzielnicy znajdują się dwa urokliwe jeziora oraz Trójmiejski Park Krajobrazowy, co stanowi doskonałą przestrzeń dla aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Pomorskie Domy - stabilny i rzetelny deweloperInwestycję realizuje deweloper Pomorskie Domy, który już od kilkunastu lat działa na trójmiejskim rynku. Marka Pomorskie Domy znana jest z pewności i trwałości inwestycji, rozpoznawalności i terminowości.

Inwestycje realizowane przez tego dewelopera wyróżniają się jakością budownictwa, kameralnym, butikowym charakterem oraz najwyższym standardem deweloperskim. Pomorskie Domy to także profesjonalna i miła obsługa sprzedażowa i posprzedażowa, co daje pewność bezpieczeństwa i komfortu płynącego z zawieranej transakcji.

Portfolio inwestycji zrealizowanych przez Pomorskie Domy

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Inwestycje

Miejsca

 

Wydarzenia

Dzień otwarty deweloper Yareal

dni otwarte

Pomorskie Targi Mieszkaniowe: dom mieszkanie wnętrze

targi
Mieszkania Domy
Cena
Gdańsk Jelitkowo
35450 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
23600 zł/m2
Gdynia Orłowo
23000 zł/m2
Gdańsk Sobieszewo
22150 zł/m2
Gdańsk Młode Miasto
21750 zł/m2
Sopot Dolny Sopot
28850 zł/m2
Gdynia Kamienna Góra
21250 zł/m2
Sopot Kamienny Potok
16550 zł/m2
Sopot Górny Sopot
15550 zł/m2
Gdańsk Przymorze
15150 zł/m2
* na podstawie bazy ofert Trojmiasto.pl

Najczęściej czytane