Wiadomości

Lunar. Domy i apartamenty z indywidualnymi projektami

Kameralne osiedle i duża powierzchnia mieszkania lub domu oznacza bezpieczeństwo i komfort rodziny. Na osiedlu Lunar 2 wybierać można wśród 12 indywidualnie zaprojektowanych domów i apartamentów, w których każdy członek rodziny znajdzie miejsce na realizację swoich pasji i na domowy relaks.Małe osiedla gwarantują mieszkańcom intymność, którą trudno zachować w otoczeniu dużych bloków. Kiedy na co dzień żyje się wśród kilkunastu sąsiadów, to możliwe staje się zbudowanie sąsiedzkich więzi - tych pomiędzy dorosłymi, jak i dziećmi mieszkającymi wokół tego samego "podwórka". Życie w przyjaznej atmosferze, znanym środowisku i wśród zieleni sprawia, że do domu wraca się z radością, by odpocząć w ciszy i wśród natury.

Właśnie taki klimat osiedla zaplanowali projektanci osiedla Lunar 2, które wybudowane zostało przy ulicy Dąbrowskiego w Pruszczu Gdańskim. Wybierać tu można spośród trzech rodzajów nieruchomości: apartamentów w kameralnym budynku, domów bliźniaczych oraz domów szeregowych. Razem to zaledwie 12 lokali. Między budynkami jest mnóstwo przestrzeni, co zapewni mieszkańcom pełną swobodę i prywatność. Tworzą one ekskluzywny, świetnie skomponowany kompleks sąsiadujący z pierwszym etapem tej samej inwestycji, w którym powstało kilka niewysokich budynków wielorodzinnych. Dwie części osiedla oddziela wewnętrzna aleja i plac zabaw.

Oba etapy tworzą spójną architektonicznie całość najwyższej jakości. Dodatkowo, właśnie obok budynków drugiego etapu, powstał zielony teren rekreacyjny z placem zabaw dla dzieci - oaza, w której łatwiej będzie budować sąsiedzkie więzi.

Wnętrze każdego domu i apartamentu jest niepowtarzalne, każde zostało indywidualnie zaprojektowane, by w pełni wykorzystać walory działki i stworzyć jak najlepsze warunki do aranżacji wnętrz sprzyjających wygodzie przyszłych mieszkańców. Oferta uwzględnia także podwyższony standard wykończenia: w domach i apartamentach na poziomie parteru znajduje się ogrzewanie podłogowe, wszystkie ściany są pokryte gładzią i pomalowane na biało. We wnętrzach zamontowany jest osprzęt elektryczny, a piętra połączone są schodami. Z kolei w ogrodzonych ogródkach wyłożona jest trawa z rolki i wykonany taras z kostki betonowej płukanej.

Domy w zabudowie jednorodzinnej bliźniaczejNa osiedlu Lunar 2 powstały zaledwie dwa takie domy - każdy o powierzchni 142,2 i 144,75 m kw. Mają one funkcjonalne zagospodarowane wnętrza oraz garaże z bezpośrednim wejściem z domowego holu. Dla rodzin z dziećmi największym atutem są zielone ogródki i słoneczne, przydomowe tarasy. Parkowanie drugiego samochodu możliwe jest na miejscu naziemnym przed domem. Na poddaszu znajduje się dodatkowa powierzchnia do dowolnej aranżacji.


Domy w zabudowie szeregowejCztery indywidualnie zaprojektowane domy w zabudowie szeregowej mają komfortowy układ, który dzieli przestrzeń na strefę dzienną (salon z kuchnią lub aneksem, toaleta) i strefę nocną (przestronne sypialnie oraz łazienka), co stanowi idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

Duże okna wprowadzają do środka mnóstwo naturalnego światła oraz łączą dom z otoczeniem, zwłaszcza że przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się możliwością spędzania czasu we własnym ogródku oraz z komfortu posiadania dodatkowej przestrzeni na poddaszu. Do każdego segmentu przynależy funkcjonalny garaż z wyodrębnioną przestrzenią do majsterkowania. Te domy mają powierzchnię od 136,29 do 157,55 m kw.


Dwupoziomowe apartamentySześć dwupoziomowych apartamentów na osiedlu Lunar 2 to wyjątkowe i nowoczesne przestrzenie stworzone z myślą o wygodnym życiu rodziny. Mają one powierzchnię od 136,5 do 157,5 m kw. Układ mieszkań parterowych pozwala na wydzielenie strefy idealnej do stworzenia miejsca do rozrywki i wypoczynku, wyodrębnienia piętra dla dorastających dzieci lub urządzenia profesjonalnego gabinetu. Powierzchnie na dolnym i górnym poziomie apartamentu zostały zaprojektowane tak, aby w pełni wykorzystać światło dzienne i w funkcjonalny sposób zaplanować przestrzeń.Więcej szczegółów: Osiedle Lunar dewelopera Activa APLokalizacja zapewniająca spokój


Położenie osiedla Lunar na przedmieściach Gdańska, w dynamicznie rozwijającym się Pruszczu Gdańskim, pozwala cieszyć się życiem z dala od wielkomiejskiego zgiełku ale jednocześnie korzystać z bogatej miejskiej infrastruktury handlowo-usługowej, szkół, jednostek służby zdrowia oraz wygodnej komunikacji, którą szybko dotrzeć można w każde miejsce aglomeracji. Jej zalety warto sprawdzić w czasie osobistej wizyty na osiedlu.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (15)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.