Inwestycje w Trójmieście

BMC

Maestro

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Wzgórze św. Maksymiliana
miejsce:
ul. Moniuszki 14 Mapka
deweloper:
BMC
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
43 do 114 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od I kw. 2015 r. do III kw. 2016 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Lokalizacja inwestycji daje mieszkańcom bliskość plaży, Bulwaru Nadmorskiego, Kępy Redłowskiej czy kortów tenisowych. Na pewno docenią ją osoby, które chcą mieć poczucie życia w mieście nadmorskim, które lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Powstanie budynku w rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy zapewni dostęp do obiektów, dzięki którym codzienne życie jest komfortowe.

Maestro to kameralna inwestycja - powstało w niej zaledwie 17 mieszkań i apartamentów. Każde z nich ma przestronny balkon lub taras, a lokale parterowe dodatkowo wzbogacono o kameralne ogródki.

Budynek ma prostą, nowoczesną formę. Bardzo duże okna, przeszklone balkony, a do tego ciekawie zdobiona elewacja, na której komponują się stonowane kolory i drewno.

Teren został ogrodzony i jest monitorowany, a dostęp kontrolowany jest przez videodomofony. Komunikację pomiędzy piętrami ułatwi winda. Miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej wyposażono w praktyczne boksy, gdzie można przechowywać sprzęt sportowy czy opony zimowe.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Maciej Mariusz Magda.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij