• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
wróć do listy

Matemblevo

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do IV kw. 2023 r. w budowie
metraż
31.5 do 102.4 m2
sprzedaż
w trakcie 

Opis inwestycji

Matemblevo sąsiadować będzie z niską, szeregową zabudową ulicy Dolne Migowo, przy której powstaje. Lokalizacja osiedla w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego jest połączeniem bezpiecznej, niewielkiej odległości od centrum miasta z sąsiedztwem natury. To miejsce idealne dla tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój miejsca, w którym żyją na co dzień, bez rezygnacji z udogodnień oferowanych przez miasto.

Jednocześnie lokalizacja zapewnia dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Przystanek PKM znajduje się po drugiej stronie ulicy, niewiele dalej jest do przystanków tramwajowych oraz autobusowych. Z kolei łatwy wyjazd w kierunku obwodnicy umożliwia komfortowy dojazd do lotniska oraz innych części aglomeracji.

Osiedle składało się będzie z pięciokondygnacyjnych willi miejskich o ciekawej architekturze. Ich balkony wykończone zostaną drewnopodobną okładziną, która wyróżniać się będzie na tle białych elewacji. Ma to podkreślać walory otoczonej lasami lokalizacji. Budynki będą miały też białe, mansardowe dachy wykończone dachówką ceramiczną, co zapewne wyróżni tę zabudowę.

Na terenie posesji powstanie kameralny plac zabaw, stojaki rowerowe. Osiedle będzie monitorowane, a mieszkańcy korzystać będą z wideodomofonów.

W sumie w ramach tego osiedla zaplanowane zostały trzy budynki z 43 mieszkaniami oraz zieleń wypełniająca przestrzenie pomiędzy budynkami. Pierwszych 43, które powstaną w budynku z pierwszego etapu inwestycji gotowe będą w IV kwartale 2023 roku.

Projekt osiedla powstał w pracowni Potearchitekci.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Wyślij pytanie
do dewelopera

Zapytaj dewelopera o ofertę

Polityka prywatności

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Jakość rodzi się z pasji.
Rutkowski Development to dwupokoleniowa, rodzinna spółka z 30-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w realizacji nowoczesnych projektów mieszkaniowych, apartamentowych i komercyjnych.
rozwiń

Wydarzenia

Grand Opening biura Białe Lwy

warsztaty, dni otwarte

Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe

targi