Wiadomości

Materace Foam Royal - technologia NASA w łóżku

Materace firmy Foam Royal gwarantują idealny wypoczynek. Układając się na nich do snu można liczyć na głęboki i zdrowy sen.
Materace firmy Foam Royal gwarantują idealny wypoczynek. Układając się na nich do snu można liczyć na głęboki i zdrowy sen. Nusara Promsiri/123.com

Idealnie dopasowują się do ciała, dzięki nim poprawia się ukrwienie, a ból kręgosłupa przejdzie jak ręką odjął - materace termoelastyczne Foam Royal to technologia NASA w łóżku. To także produkt medyczny, który już w 48 godzin od zamówienia może znaleźć się w twoim domu.Eksperci podkreślają, że wypoczynek w trakcie snu to jeden z podstawowych warunków efektywnego funkcjonowania - w końcu w łóżku spędzamy prawie 1/3 swojego życia.

Idealny wypoczynek gwarantują materace firmy Foam Royal. Układając się na nich do snu można liczyć na głęboki i zdrowy sen, podczas gdy każda część ciała uzyska równomierne podparcie - bez nacisku zwrotnego. Tym samym niemiłe chwile przebudzenia z powodu bólu kręgosłupa czy cierpnięcia kończyn szybko staną się melodią przeszłości.

W materacach Supreme i Prestige zastosowana jest dodatkowo przekładka Feel Drought, czyli dodatkowa cienka warstwa umieszczona między podstawą a pianką termoelastyczną, pochłaniająca wilgoć, która pod naciskiem ciała zostaje wypchnięta na boki poprzez siatki 3D w pokrowcu.

Warto zaznaczyć, że w materacach z pianki termoelastycznej polskiej marki Foam Royal zastosowano nowoczesne technologie, a ich parametry są znakomicie dostosowane do naszych warunków klimatycznych.

"Kosmiczna" technologia w sypialniPianka, która została zaprojektowana pierwotnie dla astronautów NASA, reaguje zarówno na nacisk ciała, jak i na jego temperaturę. Materace wykonane w technologii termoelastycznej dopasowują się do ciała, tworząc jego odlew, co w rezultacie przekłada się na równomierne podparcie całego ciała i anatomiczne ułożenie ciała wolne od ucisków. Poprawia się ukrwienie, a barki i biodra są dobrze odciążone.

Materac Royal Med Supreme ma 34 cm, a Royal Med Presige 21 cm, komfort i żywotność materaca dodatkowo zwiększa umieszczenie w wykonanym zastosowaniem nanotechnologii pokrowcu Coolmax, który idealnie odprowadza ciepło. Co ważne - pokrowiec można swobodnie prać w pralce - schnie w granicach dwóch-trzech godzin.

Materac ROYAL MED PRESTIGE - Foam Royal, opcja pierwszaMaterac ROYAL MED SUPREME - Foam Royal - opcja drugaMaterac Foam Royal Brilliant zbudowany jest z czterech warstw. W pierwszym odczuciu sprawia wrażenie materaca sprężynowego, jednak w trakcie leżenia idealnie układa się do ciała. Jest to dobry wybór dla osób lubiących średnio twarde materace.

Dwustronny Foam Royal duet Plus powstał z połączenia zimnej pianki wysokoelastycznej Platinum Foam i piany o właściwościach lateksu roślinnego - Latex Foam, tworząc miękką, komfortową i przylegającą do ciała płaszczyznę.

Materac ROYAL MED BRILLIANT - Foam RoyalMaterace Foam Royal są dostępne w sklepie centrum-materacy.pl, a ich wykwalifikowana kadra doradzi ci w wyborze najlepszego materaca dla ciebie.

Materac ROYAL DUET PLUS - Foam RoyalWykwalifikowana kadra służy pomocąMaterace posiadają 10-letnią gwarancję producenta oraz dysponują certyfikatem jakości Oeko-Tex® 100, co potwierdza ich jakość i wytrzymałość.

Swój wymarzony materac można także wybrać za pośrednictwem strony internetowej, korzystając z konfiguratora materaca.

Oszczędza on zarówno czas na poszukiwanie materaca idealnego, jak i pieniądze. W prosty i szybki sposób otrzymasz od doradcy indywidualną propozycję nowego materaca.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (3)

 • Mi ta "technologia" NASA kojarzy się z czasami(jakieś 2012-2015), gdzie w tunelu przy na dworcu chodziła taka solara w ciemnych włosach i sprzedawała wkładeczki do butów z unikatową "technologią stosowaną przez astronautów";) Pamiętacie?

  • 2 2

 • Poduszka zdrowy sen

  Bardzo fajnym rozwiązaniem problemów z bólami karku i szyji okazała się poduszka Visco która jest bardzo wygodna ponadto poduszka redukuję nacisk na głowę , z czystym sumieniem polecam jej zakup w ArtMedic Viscotherapy.

  • 2 2

 • Każdy ma inne hobby, jedni oglądają solary w tunelach, inni się dobrze wysypiają. Osobiście polacam to drugie, człowiek budzi się w świetnym humorze i jakoś nie ma potrzeby wypluwania jadu :) Z pozdrowieniami

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.