• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Merkator

typ zabudowy
wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2013 r. zakończona
metraż
35.5 do 61.3 m2
sprzedaż
zakończona 
deweloper

Opis inwestycji

Merkator zlokalizowany jest na Rotmance przy skrzyżowaniu ulic Raciborskiego i Piłsudskiego. Sąsiedztwo drogi łączącej Straszyn z Pruszczem Gdańskim i mała odległość od trójmiejskiej obwodnicy, to atuty tej lokalizacji.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również przystanek autobusowy, szkoła, kościół oraz lokale usługowe: bank, kwiaciarnia, sklep spożywczy.

Okoliczna niska zabudowa mieszkaniowa oraz bliskość terenów zielonych sprawiają, że można tu wypocząć po pracy.

Merkator jest II etapem powstałego w tym miejscu osiedla mieszkaniowego. Na ten etap składają się dwa budynki – każdy dwukondygnacyjny, z oddzielną, przeszkloną klatką schodową. Mieszkania znajdują się na pierwszym piętrze, na parterach powstały lokale usługowe o powierzchniach od 31 do 120 m kw.

Zaprojektowane mieszkania to kawalerki, mieszkania jedno- i dwupokojowe. Każde z nich posiada balkon dostępny z pokoju dziennego.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Studio Alex.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

W pobliżu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Deweloper

Firma DOMO działa na terenie powiatu gdańskiego od 2011. Weszliśmy na rynek ze sporym bagażem doświadczeń, zdobytym podczas realizacji dwóch dużych inwestycji mieszkaniowych na terenie Rotmanki i Pruszcza Gdańskiego.
rozwiń
58 382-49-79

Wydarzenia

Dzień Otwarty Jagiellońska 13

spotkanie, dni otwarte